Жіночі промахи, які чоловіки не прощають ніколи


Жіночі промахи, які чоловіки не прощають ніколи

Здавалося б, любов може пробачити все, але інколи навіть сильна стать може поставити такі речі, як власну честь і гідність вище неї. Пробачення деяких жіночих промахів і помилок є непосильним завданням навіть для найсильнішого і люблячого чоловіка, оскільки більшість сильної половини людства за своєю маскою твердості приховує ранимість і уразливість. Які ж жіночі «гріхи» вважаються особливо страшними? Ознайомтеся з ними, і зробіть висновки на майбутнє, оскільки образити улюблену людину завжди легко, а ось повернути її довіру назад може бути дуже проблематично.

1. Зрада
Кохані наші – страшні власники, тому навіть сама думка про те, що їх жінка може належати комусь ще просто приводить їх в сказ. Поняття зради для кожного індивідуальне: для одних це безпосередньо фізичний контакт, а для інших – вже сама думка про це. Пам’ятайте, що в разі зради ви просто показуєте, демонструєте йому, що нехтуєте його відчуттями і не дорожите вашими стосунками. Крім того, це ще і серйозний удар по самолюбивості чоловіка. Тому для представників сильної статі часто буває простіше розлучитися з зрадницею, чим пробачити її і кожного разу, дивлячись в її очі згадувати про заподіяний нею біль.

2. Порівняння з іншими чоловіками
Боже вас опаси ставити в приклад своєму благовірному якого-небудь друга/брата/знайомого, а вже тим більше – бувшого. Для кожного чоловіка це рівносильно ножу в серці. Подібне порівняння – це вірний спосіб позбутися його довіри, або навіть любові, оскільки жінка має бути музою, а не «пилою».

3. Користь
Якщо ви всіляко демонструєте інтерес до його гаманця, раз у раз випрошуючи дорогі дарунки і хвалившись своїм забезпеченим кавалером перед подругами, то не чекайте від нього іншого до вас відношення, окрім як до речі, яку можна купити по першому бажанню. Ставте на перший план його особу, і особливо – позитивні її аспекти. Для чоловіків важливо відчувати, що вони нам потрібні, саме вони, а не їх гаманець, квартира, машина і так далі.

4. Кепкування
У кожного чоловіка є Мрія. І неважливо, чи здається вона вам абсолютно дурною і нездійсненною, або ні– ви повинні його на шляху до цієї самої Мрії підтримувати. Якщо ж ви висловите хоч якусь невіру в нього, або ще гірше – почнете насміхатися, то не чекайте від нього позитивної віддачі. Чоловіків потрібно підтримувати, вірити в них і вести їх вперед – тоді йому захочеться підкоряти все нові і нові вершини для своєї улюбленої жінки.

5. Образи в адресу його мами або близьких друзів
Якою б сильною не була ваша молода людина, напевно він, як і в дитинстві, любить поплакатися в жилет своїй мамі. Для більшості чоловіків, Мати – це непорушна святиня, і якщо ви, тим або іншим чином, кинете в її адресу хоч би один безсторонній вислів, то можете геть забути про весілля, лімузин і пупси на капоті. Те ж саме стосується і його друзів: якими б дивними вони вам не здавалися, все ж спробуйте знайти з ними спільну мову.

6. Дурість
Маються на увазі не милі жіночі прийоми, а справжня дурість. Повірте, чоловіки все ж не настільки примітивні, як нам деколи здається, і значення для них має не лише розмір грудей дівчини, але і її інтелект. Якщо ж пані, грубо кажучи, не може зв’язати двох слів, то приємні бесіди з нею навряд чи будуть можливими. А які ж стосунки можуть розвиватися в правильному руслі без душевної близькості?

7. Наша перевага

Не дивлячись на сучасне гендерне рівноправ’я і жіночу емансипацію, все ж благовірні наші часто хочуть відчувати себе добувачами і главами сімей. Якщо ж жінка перевершує його хоч в чомусь, особливо в розмірах своєї заробітної плати, то самооцінка чоловіка може сильно постраждати. Але це не привід вмить міняти роботу на менш оплачувану: розумна жінка за допомогою особливих прийомів все ж дасть зрозуміти чоловікові, що він головний, навіть якщо на ділі це і не зовсім так.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!