Казкові будиночки в Кармель


Казкові будиночки в Кармель

Кармель – це невелике місто в Монтерей, штат Каліфорнія, США, заснований в 1902 році. Розташований на півострові Монтерей, місто славиться своїми природними пейзажами і багатою творчою історією. Будиночки Кармель були побудовані громадянами, які “присвятили своє життя роботі, пов’язаній з естетичним мистецтвом”.

Кармель-бай-зе-сі (Carmel-by-the-sea) знаходиться на побережжі Тихого океану, приблизно 330 миль на північ від Лос-Анджелеса, і 120 милях на південь від Сан-Франциско.

Казкові будиночки в Кармель

У 1924 році Хью Комсток приїхав в Кармель, щоб відвідати свою сестру Кетрін і її чоловіка Джордж Seideneck, художників, членів Художньої Асоціації Кармель. У Кармель Хью зустрів Майоту Браун, яка успішно робила і продавала ганчіркові ляльки під назвою “Otsy-totsys”. Х’ю і Майота одружилися в тому ж році. Покупці з великих міст робили багато замовлень на ляльки, які незабаром заповнили їх будинок повністю. Вона попросила Х’ю побудувати дачу для використання, як виставковий зал. Хью не був ні будівельником, ні архітектором, але він любив малювати. Він спроектував і побудував з Майотой химерний будиночок, що надихнув акварельними ілюстраціями британських дитячих книг ілюстратора Артура Ракхем.

Казкові будиночки в Кармель

Людям сподобалося інтригуюче творіння Х’ю і вони зажадали, щоб він проектував і будував їм котеджі і магазини.

Його будинки служили натхненням для інших будівельників впродовж багатьох років.

Казкові будиночки в Кармель

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!