Найбрудніша людина в світі Аму Хаджі не милася протягом 60 років

Найбрудніша людина в світі Аму Хаджі не милася протягом 60 років

Найзакоренілішим неодруженим і самим смердючим чоловіком в світі визнаний іранець Аму Хаджі, який і близько непідходив до води вже 60 років.

І це ще не все! 80-річний дивак любить побалуватися незвичайними самокрутками – Аму Хаджі палить тютюн на основі фекалій тварин, а також може перекусити на швидку руку дикобразом, що розкладається!

Незвичайний іранець живе ось таким незвичним для багатьох способом із-за перенесених в молодості “емоційних невдач”, а не миється, тому що вважає, що із-за чистоти може лише захворіти або просто буде відчувати себе погано.

Він не одружений і знаходиться в постійному пошуку любові. Але для того, щоб завоювати його серце, вам доведеться прийняти його разом з його нетрадиційним способом життя, хоча звичайно дуже приємно користуватися високоякісною і цілющою косметикою,але…

В даний час він живе абсолютно ізольовано від суспільства в справжній норі біля села Деджах, в провінції Фарс, на півдні Ірану, деколи, коли на вулиці дуже холодно, перебирається в цегельну халупку, яку побудували для нього жалісливі місцеві жителі.

Одного дня люди,що побачили чорного від грязі Аму запропонували йому прийняти душ, за його ж словами, в їх будинку, але йому удалося втекти “на щастя”.

Хаджі не лише не любить чистоту, він також відчуває неприязнь до чистої їди і пиття, тому віддає перевагу м’ясу мертвих тварин, що протухло, і п’є воду з іржавої цистерни з-під нафти. Але не думайте, що пан Хаджі не стежить за собою – коли він хоче виглядати більш доглянутим і привабливим, він заглядає в дзеркала заднього вигляду на машинах, як повідомляє The Tehran Times.

А коли він думає, що йому пора підстригтися, то підпалює власне волосся і бороду. Що стосується одягу, то він носить лахміття, а в зимовий час надіває шлем, який допомагає йому боротися з холодом. Раніше самою смердючою людиною в світі вважався 66-річний індус Кайлаш Сингх, який не приймав ванну протягом 38 років.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!