Чого бояться чоловіки: топ-10 чоловічих страхів


Чого бояться чоловіки: топ-10 чоловічих страхів

Прийнято думати, що чоловіки – сильна стать, яка не боїться нічого і ніколи, зберігаючи холоднокровність в будь-яких ситуаціях. Проте на ділі виявляється, що чоловіки не менше, а може, навіть і більш ранимі, ніж жінки, просто вони менш емоційні і свої слабкості ретельно приховують. Страхи є у кожного чоловіка. Представляємо вам 10 основних чоловічих фобій.

1. Зробити щось не так
Кожен чоловік хоч інколи, але боїться зробити щось не так. Кажучи простіше – «облажаться». Це може бути пов’язано з кар’єрою, грошима, особистим життям і так далі. Інколи він боїться ляпнути щось невлад або невдало пожартувати: це може зачепити його самооцінку і, таким чином, вибити з колії.

2. Зміни
Часто чоловіки бувають консервативні, їх лякають зміни. Навіть якщо представник сильної статі усвідомлює, що ці зміни підуть йому на користь, страх міняти що-небудь все одно присутній: а раптом щось піде не так?

3. Критика
Чоловіки в більшості своїй не виносять критики, хоча і прагнуть показати, що приймають її спокійно і вона їх ніскільки не зачіпає. Насправді одне необережне слово і один глузливий погляд здатні дуже підірвати його упевненість в собі, власних силах і завтрашньому дні.

4. Дівчина не сподобається його оточенню
Багатьох чоловіків реально лякає той факт, що новоспечена обраниця може не сподобатися їх оточенню. Постарайтеся по можливості знаходити спільну мову з друзями і родичами коханого.

5. Втрата статусу і стану
Кожен чоловік, яким би сильним і успішним він не був, в глибині душі боїться втратити авторитет і гроші, особливо, якщо вони були нажиті власною непосильною працею. При щонайменшому натяку на проблеми в цій сфері він може відреагувати панікою і непередбачуваними вчинками.

6. Жіноча перевага
Сильна стать не лише бажає залишатися сильними, але і одержимі лідерством. Чоловіка дуже зачіпає, якщо його обраниця в чомусь його перевершує: наприклад, заробляє більше або досягла значиміших висот в кар’єрі. Навіть якщо ви і розумієте, що стали в чомусь кращі за свого партнера, старайтеся йому цього не показувати.

7. Жіночі сльози
Чоловік може стійко виносити наші істерики, але вигляд жінки, що плаче, здатний вгнати його в «ступор». Він може відразу почати відчувати себе винуватим і негідним. З цієї причини не рекомендується використовувати сльози як засіб маніпуляції: застосовуйте гуманніші методи.

8. Жіноча зрада
Всі ми знаємо, що наші дорогі чоловіки – неймовірні власники, і вже одна думка про те, що ми можемо лягти в ліжко з кимось іншим, здатна довести їх до білого каління. Будь-які натяки на невірність своєї обраниці чоловік сприймає дуже хворобливо, так що якщо ви хочете змусити його ревнувати в профілактичних цілях, робіть це гранично обережно і не перегравайте.

9. Імпотенція
Кошмарний сон чоловіка: дорогоцінна сексуальна сила його залишає. Якщо це станеться («О, жах!»), буде зачіплена його чоловіча честь, гордість і гідність, його его.

10. Весілля
Весілля – це те, про що мріють тисячі жінок, і те, чого бояться тисячі чоловіків. Вже згаданий страх змін, страх бути не в змозі забезпечити сім’ю, страх втрати пристрасті і романтики, а також свободи і права на «особисте» життя – все це заставляє потенційного чоловіка відтягувати одруження на невизначений період. До питання про одруження нам варто підходити украй обережно: не наполягати і не шантажувати, а грамотно і поступово підводити чоловіка до заповітної пропозиції руки і серця.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!