Цікаві факти про критичні дні


Цікаві факти про критичні дні

Питання про менструальний цикл у жінок стоїть дуже гостро і для багатьох це дуже інтимна тема, тому не всі знають про особливості цього щомісячного процесу. Раніше, в суспільстві взагалі не прийнято було говорити про критичні дні, а зараз прогрес дійшов до того рівня, коли засоби особистої гігієни рекламують по телевізору і не лише. Відповідно, стали спливати деякі цікаві факти про менструацію, про які майже половина представниць слабкої статі навіть не підозрює:

1. У житті жінки приблизно 3,5 тисяч днів доводиться на менструальний період.

2. Під час менструації жінка втрачає до 250 мл крові.

3. У жінок-подруг, сестер, родичок, що живуть разом або що постійно знаходяться поруч, менструальний цикл стає синхронним.

4. У минулих століттях християнські священики відмовляли жінці у причасті, якщо у неї в цей час були критичні дні.

5. За весь менструальний цикл жіночий організм втрачає не менше півстакана крові, у тому числі тромбоцитів.

6. Критичні дні можуть спровокувати спонтанне сексуальне збудження жінки.

7. Багато повій не бажають брати відпустку за свій рахунок в критичні дні. Вони або закривають прохід шийки матки ватними кульками, або приймають протизаплідні пігулки, для контролю над місячними.

8. Куріння дуже згубне для жіночих яєчників і може передчасно зупиняти менструальну кровотечу.

9. Нерегулярний менструальний цикл може свідчити про запалення і захворювання сечостатевої системи в організмі жінки, тому похід до гінеколога обов’язковий.

10. В період менструації завагітніти можна, але випадки досить рідкі.

11. Середньостатистична жінка індустріального суспільства випробовує 450 менструальних періодів за все своє життя. Наприклад, доісторичні жінки мали всього 50 менструальних періодів, а мешканки аграрних регіонів – 150.

12. У далекому 1946 році всім відомий Уолт Дісней зняв перший мультфільм про менструацію.

13. Колись вважалося, що менструальна кров лікує бородавки, рідні плями, подагру, зоб, геморой, епілепсію, проказу і головні болі. Також був міф, що перші прокладки, які носить діва, можуть вилікувати від чуми.

14. Коли народжується дівчинка, основний запас яйцеклітин з’являється вже тоді. У утробі матері вона набуває близько семи мільйонів яйцеклітин. При народженні залишається вже не більше двох мільйонів. До періоду статевого дозрівання велика частина втрачається, і на той момент їх вже всього лише 400 тисяч, з них лише 500 вільних.

15. Людські жіночі яйцеклітини є найкрупнішими клітками в організмі людини. Це єдиний вид кліток, який реально побачити навіть неозброєним оком.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!