Весілля 8-річного хлопчика і 61-річної жінки!


Весілля 8-річного хлопчика і 61-річної жінки!

Згоден, заголовок звучить, як марення, але факт залишається фактом. У Південній Африці, 8-річний хлопчик був вимушений одружитися на 61-річній жінці. Передумовою для цієї події став сон хлопчика, в якому йому приснився дідусь і попросив зробити це. 8-річний громадянин ЮАР по імені Санеле Масилела прийняв самостійне рішення одружитися з жінкою, яка в 7 разів старше за нього.

Цей факт дозволив Санеле стати самим юним женихом в світі. Його весілля разом з 61-річною Хелен Шабангум, яка є матір’ю п’ятьох дітей, пройшла в невеликій комуні Тсване у присутності 100 гостей.

Хлопчик, що вирішив піти на настільки неординарний вчинок, розповів, що уві сні до нього прийшов дідусь, який попросив його зробити цей обряд. Сім’я 8-річного Санеле віднеслася до того, що відбувається зі всією серйозністю і завчасно організувала весілля.
Мати хлопчика Пейшнс Масилела говорить, що таке трапляється вперше, і сім’я просто не могла ігнорувати волю предків. До того ж, Санеле був названий на честь діда, він попросив внука одружитися, оскільки сам ніколи не брав участь в цій церемонії.

В рамках церемонії одруження незвичайна пара скріпляла клятву вірності поцілунками і обмінялася обручками, а саме свято обійшлося родичам молодят більш ніж в 2000 доларів.

Сім’ї, що брали участь в незвичайному заході, піддалися різкій критиці з боку місцевих жителів, які шоковані різницею у віці жениха і нареченої.
Батьки 8-річного Санеле переконують, що шлюб носить виключно церемоніальний характер і не має юридичної сили. Молодята не збираються жити разом і після церемонії вони розійшлися кожен по своїх будинках.

У інтерв’ю ЗМІ, мама Санеле виразила надію, що коли її дитя виросте, він знайде собі справжню наречену. А обряд був здійснений для того, щоб ушанувати волю предків.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!