Чому в канадському місті мешкають яструби, які нападають лише на листонош?


Чому в канадському місті мешкають яструби, які нападають лише на листонош?

Як правило, крилаті хижаки не схильні нападати на людей, але бувають виключення — канюки Свенсона, неагресивні, загалом, птиці, достатньо довго вселяють страх в серця листонош міста Калгарі (провінція Альберта, Канада).

Канюки переслідували доставщиків пошти від будинку до будинку, і це продовжувалося декілька років, але останнім часом птиці сильно знахабніли. Газета «The Calgary Herald» недавно опублікувала інтерв’ю з представником поштової служби міста Ріком Тобіном, ось що він заявив: «Я вимушений ходити по місту з тенісною ракеткою, щоб відбиватися від пернатих агресорів, оскільки коли вони нападають, то можуть використовувати свою головну зброю — кігті. Всі із задоволенням спостерігають, як птиці отримують здачу, а багато людей переймають мій досвід, також використовуючи тенісний інвентар для віддзеркалення їх атак».

Що стосується того, чому птиці переслідують листонош, швидше за все, вони приймають їх за суперників, оскільки ті, з точки зору канюків, діють подібно до хижаків на полюванні: довго не затримуються на одному місці, але охоплюють своїми пересуваннями досить широкі території.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!