Чому господар зробив для своєї рибки рятувальний жилет?


Чому господар зробив для своєї рибки рятувальний жилет?

Лейтон Нейлор, господар рибки, на ім’я Ейнштейн зробив для свого вихованця рятувальний жилет після того, як рибка перенесла хворобу, в результаті якої втратила здатність плавати.

Під час хвороби Ейнштейн перекинувся животом догори і опустився на дно свого акваріума. Здавалося, що він приречений залишатися там до кінця своїх днів, але Нейлор придумав, як допомогти рибці: він використовував для створення рятувального жилета відпрацьовані трубки від крапельниць — так Ейнштейн знову знайшов здатність плавати по акваріуму і не опускатися на дно.

Нейлор говорить, що спочатку Ейнштейн був не в захопленні від цієї ідеї, оскільки постійно натикався на предмети в акваріумі або застрявав в них, тому Нейлор змінив «інтер’єр» акваріума, і з тих пір з маленькою рибкою все гаразд. На жаль, до поверхні Ейнштейн підпливати не в змозі, через що він не може дістати звідти живлення, і Нейлор дає йому їжу через трубку, яку опускає у воду.

По словах Нейлора, люди називають його божевільним, але він переконаний, що кожна тварина є коштовним членом сім’ї. Він намагався тренувати всіх своїх рибок, але Ейнштейн став найздібнішим учнем — він міг плавати крізь пальці, а коли захворів, «захопився» «риб’ячим футболом».

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!