7 речей, які не можна робити відразу після їди


7 речей, які не можна робити відразу після їди

Перша і напевно найприкріша річ для курців, це те, що куріння відразу після їди категорично заборонене, оскільки це дуже сильно шкодить здоров’ю.

Експерти довели, що викурена сигарета відразу після їди відповідає тому, неначебто ви викурили десять сигарет. Робіть висновки.

Друге: Не їжте фрукти відразу після їди. Фрукти, з’їдені після їди роздують ваш живіт, тому що порушать нормальний травний процес. Їжте їх за годину до їди або через годину після. І ваш шлунок буде Вам вдячним.

Третє: Чай теж пити не варто під час їди. У чайній заварці міститься велика кількість кислот, які роблять важчим переварювання отриманого з їдою білка.

Четверте: Якщо ви приймали їжу із затягнутим ремінцем на талії – не надумайтеся його ослабляти. Ви втрутилися в процес травлення. Причому грубо. Тепер вся їда відразу опуститься вниз грудкою, і переварювання їжі на деякий час повністю блокується.

Під номером п’ять, строго забороняється відразу приймати душ або ванну. Купання викликає збільшення кровотоку до рук, ніг і до всієї поверхні тіла. Відповідно кровотік в районі шлунку зменшитися. Думаю, наслідки пояснювати не варто, ви можете подумати і самі. Шосте саме для тих, хто любить перекусити на швидку руку, не відриваючись від робочого процесу.
Є приказка: “Хочеш прожити до 99-ти, зроби 100 кроків після їди”. Але не всім приказкам можна довіряти. При ходьбі здібність травної системи до правильного переварювання їжі знижується – не все, що потрібне засвоїться, та і сам процес піде повільнішим.

Сьома і остання рекомендація. Спати після їди не рекомендується. Хоча завжди так хочеться прилягти і зануритися в світ Морфея. Але задумайтеся, чим це вам загрожує. По-перше, загрожує це гастритами, а по-друге, шлунковою інфекцією, оскільки так само порушує травний процес.
Все це і багато що інше ви можете зробити після певного часу, після вживання їжі.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!