Кішки переймають звички господарів


Кішки переймають звички господарів

Можливо, Ви помічали, що Ваш домашній вихованець схожий на Вас або інших членів сім’ї своїми звичками. Нові дослідження Мессинського Університету ветеринарної медицини показують, що схожість кішки і її господаря — не просто смішний збіг: кішки з часом переймають наші звички.

Дослідники вивчили дві групи домашніх кішок. Господарі кішок з першої групи тримали їх в невеликих будинках або квартирах, ближче до себе, і практично не випускали на вулицю. Кішки другої групи жили у великих приватних будинках і мали можливість коли завгодно покидати будинок, у тому числі і ночами.

З часом життя кішок першої групи ставало схожим на життя їх власників, аж до збігу періодів сну і неспання. Крім того, багато хто з цих кішок заздалегідь прибігав на кухню, знаючи, коли їх годуватимуть, або з легкістю відкривали дверці шафи, краще розуміли, де знаходиться туалет.

Кішки активних господарів, які люблять займатися спортом, як правило, худорляві і грайливі, а кішки схильних до повноти людей часто теж мають зайву вагу. У спокійних людей кішки стають мирними, а в агресивних — кусаються і дряпаються.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!