7 фактів про корисність семи смертних гріхів


7 фактів про корисність семи смертних гріхів

1. Розпуста
Розпуста робить нас розумнішими, люб’язнішими і допомагає будувати любов. Дослідження показують, що люди, в яких на думках секс, краще вирішують аналітичні розумові завдання. Похіть заставляє нас фокусуватися на сьогоденні і на деталях задоволення поточної мети, а саме сексу. Розпуста так добре виконує свою функцію, що заставляє нас поводитися так, щоб найкращим способом догодити потенційним партнерам. Також дослідження показують, що «хтиві» учасники частіше демонструють розмах любові і способи підтримки стосунків, як наприклад конструктивне вирішення конфліктів, щоб збільшити шанси на секс в майбутньому.

2. Обжерливість
Дослідження показали, що люди з’їли шматок пирога, частіше жертвують на добродійність.

3. Жадність
За гроші можна купити щастя, якщо ви витрачаєте їх правильно. Дослідження показали, що люди стають щасливішими, коли витрачають гроші для того, щоб випробувати якийсь досвід, а не матеріальні цінності.

4. Смуток (лінь)
Крайній стан ліні — сон, покращує пам’ять і робить вас проникливішими. Також дослідження показують, що повільні люди частіше пропонують свою допомогу.

5. Гнів
Гнів провокує той образ мислення, який заставляє людей підтримувати переконання, що перечать їх власним. До того ж, гнівні посередники частіше добиваються того, що хочуть в переговорах.

6. Заздрість
Порівняння себе з іншими, приводить до поліпшення уявлення про себе і кращих творчих здібностей. Так, учні, які порівнюють себе з успішнішими вчаться, отримують кращі оцінки.

7. Гординя
Горді люди здатні довше виконувати важкі завдання і частіше приймають керівну роль.

Учені пояснюють, що коли ми розглядаємо сухі дані, то сім смертних гріхів можуть добре нам послужити, не дивлячись на те, що століттями затверджувалося про те, що гріх — це погано.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!