Чому вчитель хімії сів у в’язницю?


Чому вчитель хімії сів у в'язницю?

Вчитель хімії сів у в’язницю за те, що варив амфітамін на суму $6,6 млн кожні два дні. Детективи, які зловили 61-річного Рішарда Якубчика, вчителя хімії, на злочинному світі відомого як «Професор», назвали його Уолтером Уайтом в реальному житті. Вчитель хімії ухитрився наповнити ринок Великобританії майже чистим амфітаміном — все в стилі «Breaking Bad» (до речі, якщо ви ще не дивилися цей серіал, обов’язково поглянете — він класний)

Якубчик варив колосальну кількість амфітаміну — кожні два дні він робив товар на суму $6,6 млн. Його секретна лабораторія розташовувалася на ділянці популярного ТБ-шоу, і йому удалося неможливе — зробити 80% матамфетамін. Слідчі говорять, що у Великобританії «чистішого» продукту ще не бачили.

Після наведення офіцери Національного агентства по боротьбі із злочинністю встановили за хіміком спостереження. Вони чекали, поки польська банда готувала партію в лабораторії, що знаходилася в будівлі, прихованій від сторонніх очей деревами, в Гретхеме, Лінкольншир. Усередині будівлі виявився підземний бункер, де і була лабораторія.

Поширенням амфітаміну займався 35-річний Петро Турек, наркотик знайшли в повітряному фільтрі його автомобіля. Також їм допомагала коханка вчителя 60-річна Єва Лізва-Сиас. Таке відчуття, що джерелом натхнення для них якраз послужив серіал «Breaking Bad» — так, принаймні, сказав провідний слідчий Дейв Арчер.

Якубчика посадили у в’язницю на дев’ять років. 36-річний Ернест Ськорупа, що жив в цьому будинку і знайдений слідчими в лабораторії, отримав сім років, а Турек і Лізва-Сиас — по п’ять років. Всі вони були засуджені за змову з метою виробництва і продажу амфітаміну.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!