Чому із-за Леонарло Ді Капріо заарештували людей?


Чому із-за Леонарло Ді Капріо заарештували людей?

Тисячі чоловіків були арештовані в Афганістані за зачіску як у Леонардо Ді Капріо в «Титаніку».
Не дивлячись на всі строгі закони і заборони за часів правління талібів, «Титанік», хоч і через три роки після світової прем’єри, все ж був показаний в Афганістані і відразу знайшов величезну популярність.

Після перегляду чоловіки вишиковувалися в черзі в перукарнях, щоб зробити собі зачіску як у Джека Доусона, персонажа Леонардо Ді Капріо. Уряду талібів, метою якого було створення ідеальної ісламської держави, це не подобалося — у той час в Афганістані культивувалося презирство до всього, що приходило із заходу.

Релігійна поліція, відповідальна за дотримання суворих правил ісламу, у тому числі заборони на голіннія заарештувала десятки перукарів за те, що ті робили своїм молодим клієнтам зачіски в навіяному «Титаніком» стилі. Молоді люди, що носять такі зачіски, також були арештовані.

В цілому було затримано 30 перукарів, остальні ж були попереджені про строге покарання у випадку, якщо продовжать стригти клієнтам волосся так само. Від коментарів на питання журналістів з цього питання таліби відмовилися.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!