Пітбуль ціною свого життя врятував двох жінок від отруйної кобри.


Пітбуль ціною свого життя врятував двох жінок від отруйної кобри.

Американський піт-бультер’єр “Чив”, врятував Вікторію, 87 років, і її внучку Марію від отруйної кобри, яка попала в їх будинок через отвір на кухні.

Вікторія дивилася телевізор на дивані, як раптом Чив схопився, попередивши її про присутність кобри. Марія кинулися з бабусею в окрему кімнату, сподіваючись, що змія піде.

Але через деякий час, коли Марія спробувала вийти з кімнати, вона була в жаху, виявивши кобру в двох метрах від себе. Змія розширила свій капюшон і плювалася отрутою, готуючись завдати смертельного удару.

“Змія була перед нами, маневруючи свій удар”, – говорить Марія. “Я голосно звала на допомогу”.

Ось тоді з “нізвідки” з’явився Чив, що перегородив дорогу кобрі, використовуючи себе як щит проти атаки змії. Чив потім схопив кобру за шию і ударив її об підлогу, вбиваючи її. У боротьбі він витримав смертельний укус в щелепу, а через декілька митей він почав задихатися і впав.

Сім’я звернулася за допомогою до ветеринарів, але вони сказали, що нічого не можна зробити. За словами ветеринара, укус був дуже близький до мозку Чива, а отрута вже поширилася. Марія подзвонила чоловікові Марлоне який, приголомшений звісткою, кинувся додому негайно.

Ян де ла Рамі, друг сім’ї, говорить, що прошло менше 30 хвилин з моменту укусу, коли Чив шатаючись, врешті-решт втратив контроль над тілом. Але він все ще продовжував чіплятися за життя.

Ян де ла Рамі описує: “Чив зітхнув ще двічі і помер. Він боровся і зберігав до останньої унції дихання, щоб поглянути на свого господаря в останніх дві секунди його життя”. Ян додав, що останнє, що зробив Чив, це повиляв хвостом своєму господареві.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!