Неймовірна історія БАРБІ ГУЕРРА!


Неймовірна історія БАРБІ ГУЕРРА!

Практично всім, хто вперше бачить Барбі, в голову приходить одне і те ж питання – і практично всі соромляться його задати. Як місіс Гуерра втратила свої руки? Сталося це в ранньому дитинстві – Барбі тоді було всього 2.5 років.

Не дивлячись на юний вік, Барбі неодноразово грала за межами будинку – і одного прекрасного дня її захотілося видертися на трансформаторну будку і схопитися руками за дроти. Електророзряд пройшов крізь дівчинку, увійшовши через руки і замкнувши на ноги.
На ногах в Гуерри до цих пір видніються шрами від опіків; це, втім, було сущою нісенітницею в порівнянні з пошкодженнями рук – ті обгоріли буквально до кісток. Лікарі ухвалили невтішний вирок – врятувати руки не удасться, і єдиний можливий вихід – ампутація.

Ліву руку довелося ампутувати майже повністю; від правої залишився хай невеликий, але все таки робочий обрубок плеча. Це, втім, було зовсім не найголовнішою проблемою лікарів – довгий час ті не були упевнені, що Барбі взагалі переживе подію; були вельми і вельми великі шанси того, що Гуерра назавжди залишиться, м’яко кажучи, недієздатною.

Проте Барбі не здалася, і почала займатися бодібілдінгом. Зараз їй 32 роки, вона владарка багатьох винагород на змаганнях по фітнесу. Більш того, у неї четверо дітей, двоє своїх і двоє прийомних.

Неймовірна історія БАРБІ ГУЕРРА!
Неймовірна історія БАРБІ ГУЕРРА!

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!