Коли хлопець стає чоловіком?


Коли хлопець стає чоловіком?

Адже справа не в словах і навіть не в кількості жінок з якими він переспав. Справа в іншому. Стереотипи. Нам з ранніх років нав’язують, що чоловік має бути сильним і принциповим. Але… Ці прості речі роблять нас складними. Неправильне тлумачення. Зараз стало актуально ударити свою жінку, образити і показувати як тобі на неї наплювати, але це не сила. Це швидше безвільність. Також як і принципи. Бути принциповим – не означає тижнями мовчати і чекати доки вона зробить крок назустріч, а потім ще час таїти образу. Це жіночність. Тоді як, принципово – ніколи не спізнюватися, стримувати своє слово і бути, а не здаватися.

Чоловіча сила – це закрити своїм вірним плечем її крихкі обійми. Не словом, а вчинком доводити як потребуєш її. Бути її посмішкою. І ніколи не ставати причиною її сліз. Чоловічий характер – це не ударити кулаком по столу і крикнути – Я так сказав! Навпаки… спокійно пояснити і з розумінням вислухати. Не ображатися, але і не давати в образу. Бути надійним і прощати, але не дозволяти цим користуватися. Виносити уроки з життя і учити цьому інших. Краса парубка – красиві кеди, модна зачіска. Краса чоловіка – пряма і рівна постава. Відчуваєте різницю?

Парубок стає чоловіком – коли перестає бути дитям. І шукає собі не мамусю або чергову дівчинку, а жінку – одну і на все життя. Коли перестає бути егоїстом і готовий піти на поступки. Коли розуміє, що мода – це бути собою. Бути упевненим, спокійним. З коротким язиком і довгими руками. Завжди стримувати слово. Ну і ще, звичайно, рівна постава…

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!