Як чоловікові відрізнити “мамусю” від “жінки”


Як чоловікові відрізнити "мамусю" від "жінки"

Це дуже важливо. Тому що зовні їх інколи важко розрізнити. Обидві можуть бути з вигляду грудними німфами, крихкими підлітками, “сірими мишами” і пекучими красунями. Але по суті своїй – різні вони. І лише з жінкою можна бути чоловіком. А з мамусею – хорошим або поганим хлопчиком.

Якщо їй за Вас соромно, по різних приводах, ну наприклад ви неправильно тримаєте вилку або не знаєте, як правильно писати слово проміськуїтет. Або не човгнули вчасно ніжкою на вечірці, не привітали тещу з днем танкіста. – насторожіться, нагостріть свої вуха – соромно буває мамусі за погано вихованого хлопчика. Вона, мамуся, просто червоніє, як помідор, якщо хтось замітить, що у вас сьогодні вуха недостатньо чисті. І падає на ліжко з ганчіркою на голові, якщо не дай Бог, Ви прилюдно осоромилися, розповівши несмішний і вульгарний анекдот – весь в моху від старовини…

Жінка точно знає, де починаєтеся Ви І Вона.

Як чоловікові відрізнити "мамусю" від "жінки"

Тому якщо їй і буває соромно, то лише рідко і за себе. Або за своє реальне дитя.

Мамусі приречені прощати. Усиновленого мужика на дорозі не залишиш, тому мамусі стогнуть, нудять, читають довгі лекції, але ніяк не вишлють «важкого» до верховного божества – ***богу. Там, де Жінка говорить: я не потерплю. ну чого, наприклад… Наприклад – брехні. А брехатимеш – вали прямо зараз. Там мамусі терплять, п’ють заспокійливі краплі і скаржаться. А потім їм можна нарвати на клумбі ромашок – і знову можна брехати. Тому що відповідальність то не на Вас, а на мамусі. Тому якщо Ваше наднахабство, гіперпрудкість її до цих пір не змусили вислати Вас в сад з супровідним стусаном. То вірогідність, що ви повгрузали в стосунках з мамусею велика. А це… недобре.

З мамусями не можна займатися сексом – ви може цього ще не знаєте. Але Він – другий, тобто головний член вашого невеликого колективу. рано чи пізно в цьому розбереться. Інтуїтивно. Ну а що… зате сніданок на столі, сорочки попрані, запасний памперс в портфелі. Що ще треба-то? Якщо Ви відповідаєте: «нічого» – Ви слухняний хлопчик. За це Вам Дід Мороз обов’язково подарує порнокомікси. Жінка не дозволить на себе наступати. По мамусі періодично можна їздити на танку. Навіть з друзями.

Мамусі знають, як правильно жити. Це включає ВСЕ. Починаючи з того, як чистити зуби і закінчуючи тим, яка має бути температура в січні майбутнього року. Ці тітки – просто живі теки з правилами. Як дихати, де сміятися, що говорити, а що ні. І хоча це зручно інколи, насторожіться, шановний. Запитайте себе, а чиї це правила? А чи згодні Ви розплатитися за те, що з Вас п’яного знімуть черевики відсутністю вибору в житті? Не дороговато?

Мамусю можна взнати по словах: я витратила на тебе… Це в широкому діапазоні. Кращі роки, наприклад… Або – здоров’я… Або ще щось…,что вам ніколи не заповнити. Ви у вічному зростаючому боргу, що не віддається постійно. І там, де Жінка скаже; «я тобі вдячна за квіти». Там мамуся скаже: «ну дочекалася, нарешті! Напевно, щось натворив. сам додумався або хто підказав? Сподіваюся, тепер завжди так робитимеш?» І піде смажити котлети. Тому що таке завдання мамусі – годувати бовдура. А жіноче призначення – воно інше. І якщо перестати бути хлопчиком: безвідповідальним і потребуючим постійної опіки… то є всі шанси… На те, щоб бути Чоловіком з Жінкою.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!