Як можна використовувати Кока-колу в побуті:


Як можна використовувати Кока-колу в побуті:

1. Якщо ви спалили каструлю, то наливши в неї Коли і довівши до кипіння, можна добитися початкового стану каструлі.

2. Дуже легко можна зробити будь-яку фотографію постарілою. Для цього всього лише потрібно злегка намочити фотографію Кока-колою і швидко витерти. Лише у жодному випадку не робіть фотку дуже вологою, інакше все зіпсується.

3. Якщо ви пофарбували волосся і воно вийшло дуже насиченого кольору, то Кола допоможе вам зробити його трохи світлішим.

4. Якщо старі монети замочити в Колі, то вона зробить їх блискучішими.

5. Налийте Кока-коли у ваш чайник і залиште її там на весь день. Вона видалить весь накип і чайник буде усередині як новий.

6. Якщо налити Колу в унітаз, то вона зробить його помітно чистішим.

7. Спробуйте зробити чудовий соус, змішавши Колу і соус відносно 1:1. Обмажте цим курча, м’ясо і так далі до початку готування. Виходить дуже смачно!

8. Кока-кола – хороший кондиціонер для волосся. Вилийте її на своє волосся, прополощіть і висушіть.

9. Налийте Коли в плоскі широкі блюда і розставте їх у себе в саду. Це допоможе вам позбавитися від слизняків. Їх манить солодкий запах цього напою, і якщо вони попадуть в цю посудину, то вибратися вони вже не зможуть.

10. Якщо ви не можете відкрутити болт через те, що він заіржавів, то спробуйте зробити так: візьміть ганчірку. Опустіть її в Кока-колу і обмотайте довкола болта. Залиште все це на декілька годин. Після цього вам буде набагато легше відкрутити цей болт.

11. Почистіть ваші коштовності. Просто помістіть їх в стакан Коли, а потім легенько пройдіться по ній щіткою. Лише не робіть цього, якщо на ваших прикрасах є які-небудь камені. Для них це дуже шкідливо!

12. Як це не дивно, але Кола допомагає при розладах шлунку. Але для цих цілей не слід брати тільки що відкриту пляшку, оскільки гази можуть лише посилити стан.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!