Посмішка чоловіка — найефективніший засіб маніпулювання жінкою


Посмішка чоловіка — найефективніший засіб маніпулювання жінкою

Коли чоловік посміхається жінці, їй треба бути насторожі: можливо, представник протилежної статі таким чином намагається підпорядкувати її своїй волі, запобігають учені.

В ході трьох експериментів психологи з Університету Гранади вивчали, як чоловіча посмішка впливала на сприйняття його персони жінкою і на її у відповідь реакцію. У результаті було встановлено, що, коли чоловік давав вказівки, посміхаючись, представниці прекрасної половини беззаперечно виконували їх. Цей метод спрацьовував, навіть якщо згодом чоловік дозволяв собі сексистські зауваження.

Фахівці пояснили таку покірливість жінок тим, що вони сприймають посмішку як людське тепло. Учені вважають, що прекрасна половина людства більшою мірою спирається на мову тіла і посмішка здатна її обдурити.

«Навіть якщо є дисонанс між словами і мовою тіла, жінки реагуватимуть на останнє. Якщо вони бачать посмішку, то це лише спрощує ситуацію», — розповіла експерт Патті Вуд.

Вона порадила жінкам, які не хочуть, щоб ними маніпулювали, перш за все, звертати увагу на невербальне послання. Крім того, Вуд застерегла від у відповідь посмішок і погляду в очі.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!