Що відштовхує увагу чоловіка?


Що відштовхує увагу чоловіка?

1. Негативізм
Жінка надмірно концентрує увагу на тому, що в ній самій і в її житті в цілому неправильно. Це називається комплекси. Тобто підсвідомо вона постійно як би “висить” на тому, що не так в її житті. До цього може відноситися: низький заробіток, нудна робота, дурість подруг, наявність проблем, безвихідність, і інше… Так жінка в буквальному розумінні цього слова “тоне” у всьому тому негативі, який у неї є. Вона або сама обдумує його, або обговорює його з подругами.
А коли вона намагається змалювати, що у неї все ОК, розтягуючи штучну посмішку, то нічого не виходить. Оскільки невербальні сигнали тіла (тремтячий тон голосу, сутула постава, вихляюча хода), дають знати про дійсний стан справ.
І тому ті, що оточують (особливо чоловіки) швидко помічають, що жінка буквально робить фон негативом і ще життя повний “бардак”. А хто захоче більше негативу крім того, що вже є? Саме тому увага чоловіка відштовхується від даної жінки.

2. Зацикленність на собі
Якщо у жінки було розчарування в любові , то вона в буквальному розумінні цього слова зациклена на собі. Маючи негативний досвід у минулому, така жінка починає пред’являти завищені вимоги до навколишніх чоловіків. Вона починає вважати, що їй хтось щось винен…дарувати квіти, дарунки, увагу, турботу, відданість, і інше.
Чоловік сприймається нею лише як джерело всілякого числа безкінечних благ. Але реального зв’язку з ним немає. Тобто така жінка думає нескінченно про те, як їй повинно стати добре для того, щоб психологічно компенсувати все “те погане”, що вже було в її житті.
При цьому внутрішньо абсолютно байдужа до смаків, звичок, намірів чоловіка. Ця установка на те “щоб мені самій було добре”, і це відштовхує увагу чоловіка, оскільки яка адекватна людина захоче будувати стосунки із закінченою егоїсткою.

3. Проблемність
Кожен новий день несе в собі якісь нові проблеми. Жінки, які відштовхують увагу чоловіка, як правило, не уміють самостійно вирішувати свої проблеми.
Хтось заробляє недостатньо, хтось не може організувати собі відпочинок, хтось не може купити собі вподобану річ. І неможливість вирішити свої насущні проблеми приводить до того, що жінка підсвідомо сприймає чоловіка як “панацею від своїх бід і проблем”.
Тобто пів біди, що жінка не може вирішити проблеми. Це не найстрашніше…. оскільки вона Жінка (істота слабка і беззахисна). Але негативний чинник тут саме в тому, що підсвідомо у жінки виникає переконання, що чоловік потрібний саме для полегшення свого некращого стану. Чоловіка починає сприйматися як свого роду помічника у вирішенні проблем, а не як окрему Особу.
Тому виникає споживчий підхід до чоловіка. А хто з чоловіків захоче бути використаним в чужих інтересах?! Саме тому дана установка відштовхує увагу чоловіка.

4. Неенергійність
Щоб бути сексуальною, мало собі виголошувати кожен ранок мантру: “Я сексуальна!” Сексуальність – це енергія! А тому щоб випромінювати сексуальність жінці необхідно підняти енергетичний тонус свого фізичного тіла.
Жінки, які відштовхують увагу чоловіка, як правило фізично не активні. Вони не ходять в басейн, не займаються танцями, не стрибають на скакалці, не бігають вранці. Вони фізично пасивні.
Саме тому енергетичний тонус їх тіла украй низький. І в той же час, низький рівень їх сексуальності. А там де немає сексуальність, немає чоловічої уваги.

5. Не гнучкість
Коли я аналізував випадки жінок, яких чоловіки “обходять стороною”, було відмічено наступне. У їх житті теж бувають моменти, коли який-небудь чоловік раз, та і зверне на них увагу, а потім раз, та і заговорить з ними.
Але невміння чоловікові “підіграти” в цій ситуації приводить до того, що його інтерес різко пропадає і він в буквальному розумінні цього слова “втікає геть”. Не гнучкість виявляється в наступному:
– не уміння зробити комплімент Для чоловіка дуже поважно діставати схвалення своїм діям. І грамотно зроблений комплімент в потрібний час може розтопити навіть найхолодніше серце. І навпаки, відсутність компліментів в свою адресу з боку чоловіка розцінюється як прояв холодності з її боку.
– не уміння “стріляти очима” Погляд – це одне з найголовніших речей будь-якого спокусника ще з часів Гейш і Куртизанок. І якщо жінка не уміє привернути увагу чоловіка, то це багато в чому пов’язано з тим, що вона просто напросто не уміє “стріляти очима”.
– не усмішливість Якщо жінка хмуриться і не посміхається, то це показник того, що вона не хоче знайомств з іншими людьми, оскільки не прагне їм сподобатися. А тому її “закритість” розцінюється чоловіком як “червоне світло” (свого роду “стоп сигнал”), і його увага від неї відштовхується.

У цій статті приведені дані негативні “метапрограми” з однією єдиною метою – допомогти щонайшвидше знайти “ворога” в самій собі, якщо проблема неуваги з боку чоловіків для вас актуальна. А знання свого “ворога” власне кажучи і дозволяє його перемогти!

Що відштовхує увагу чоловіка?

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!