Чи легко бути чоловіком? (з точки зору чоловіків)


Чи легко бути чоловіком? (з точки зору чоловіків)

1. На чоловічому тілі менше місць, куди можна що-небудь заховати.
2. За статистикою жінки живуть довше за чоловіків, хоча жодних фізіологічних виправдань тому сучасна наука так і не виявила.
3. За статистикою жінки страждають алкоголізмом анітрохи не рідше за чоловіків, але обмежують у випивці чомусь саме нас.
4. Ми не можемо вирішити проблему, просто заплакавши.
5. Нам ніколи не дарили квітів. Якщо лише це не наші власні похорони.
6. У нас немає поважної причини для того, щоб сильно додати у вазі після народження першого дитяти.
7. Коли ми додаємо у вазі, жодна з частин тіла, що роблять нас сексуальнішими, не збільшується в об’ємі.
8. Навіть якщо чоловік розтовстіє так, що стане схожий на жінку на дев’ятому місяці вагітності, в метро йому все одно ніхто не поступиться місцем.
9. Нам ніколи не платять аліментів.
10. У нас не буває вибору, що надіти — спідницю або брюки.
11. Коли жінка б’є чоловіка, він не може дати їй здачі. Це закон, який не можна порушувати, навіть якщо вона б’є нижче пояса, тобто між ніг. І де ж закон, що дозволяє нам у такому разі хоч би ущипнути її за груди? Немає такого закону!
12. У жінок не буває тещі!
13. Жінкам можна з’являтися за хвилину до початку власного весілля. Нам же доводиться на той час стирчати перед Загсом в безглуздому костюмі вже цілу годину!
14. Крім того, жіночі приготування до весілля включають веселі вечірки з подружками, на яких всі щиро поздоровляють наречену. Чоловічий передвесільний ритуал зводиться до систематичного приниження жениха його вірними друзями, що намагаються всіма силами запобігти рокової події, що невідворотно насувається.
15. Додатково до вищої освіти справжній чоловік повинен знати все про машини, володіти навиками електромонтера, тесляра і сантехніка, а також професійно знатися на музиці і кіно. Жінці досить знань про те, який фасон блуз носять цього сезону і який крем нової лінії “Л‘Ореаль” належить втирати в себе. Для цього не вимагається навіть церковно-приходської школи — сповна вистачає глянсових жіночих журналів.
16. Плюс до того з недавніх пір ми ще повинні готувати, прати і мити підлоги! Відмовимося — звинуватять в чоловічому шовінізмі.
17. Жінок ніколи не звинувачують в чоловічому шовінізмі!
18. Чоловіки вигадують всі слова. А жінки просто переводять їх в жіночий рід!
19. Наші дитячі мрії — полетіти в космос або виграти президентські вибори — практично недосяжні. Тоді як жінці досягти своєї мети — стати медсестрою, стюардесою або просто матір’ю — в сотню разів простіше.
20. У лижному марафоні ми біжимо на двадцять кілометрів більше.
21. Нижча сприйнятливість чоловіків до алкоголю означає, що нам потрібно витратити значно більше грошей, щоб нормально розслабитися.
22. Ми не можемо вийти заміж за мільйонера.
23. Нас не пускають в жіночу лазню!
24. Жодного з нас ніколи не удостоять звання “мати-героїня”.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!