Чому кава зменшує груди?


Чому кава зменшує груди?

Дослідники з Університету Лунда (Швеція) розповіли про результати досить цікавого і несподіваного дослідження, до якого залучили декілька сотень представниць прекрасної статі. Жінкам довелося виконувати нескладне завдання: пити каву щодня. А учені при цьому регулярно вимірювали, як міняється їх бюст.

І ось невдача: виявилось, що любительки кави,ризикують трохи втратити в об’ємі. Їх груди, згідно з висновками учених, від постійного «кавопиття» можуть втратити до 17% в обхваті. Правда, для того, щоб правило «спрацювало», потрібно випивати не менше трьох порцій кави в день.

Втім, дослідники заспокоюють: найбільш помітним результат був з пані з великими грудьми. В тих, чий розмір грудей можна описати як «середній» або «маленький», процентні втрати складали менше, та і практично не були помітні. Цікаво, що учені зовсім не відмовляють від вживання кави: навпаки, у випадку з великим бюстом, саме цей напій завдяки своїй дії може декілька зменшити ризик розвитку раку грудей. Медики вважають, що річ у тому, що вживання кави регулює у жінок рівень чоловічих гормонів.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!