Як укус комара прикував дівчину до інвалідного крісла?


Як укус комара прикував дівчину до інвалідного крісла?

23-річна Наташа Портер навіть не підозрювала, що довгоочікувана відпустка обернеться для неї справжньою трагедією. У один з днів туристка виявила на тілі слід від укусу комахи, проте не надала цьому значення і продовжувала ходити на екскурсії.

Через якийсь час стан англійки почав різко погіршуватися. Спочатку вона відчула, що у неї онімілий один палець, а трохи пізніше вона втратила чутливість всієї долоні.
– По правді кажучи, я почала панікувати лише після того, як не змогла самостійно підняти обидві руки, — поділилася студентка. — Ніхто з лікарів не міг визначити причину, по якій у мене стали відмовляти всі кінцівки.

За словами Наташі, незабаром вона вже не могла управляти своїм тілом. Як виявилось, причиною її паралізації став синдром Гийена-Барре. Це захворювання характеризується відносно симетричною м’язовою слабкістю. Переносником хвороби виявився звичайний комар.

– Мені залишалося лише змиритися зі своєю долею, — прокоментувала Портер. — Я відчувала себе абсолютно безпорадною. щодня я задавалася питанням, чому саме мені доводиться випробовувати такі муки.

Лікарі поставили її перед фактом, що із-за важкої хвороби вона може померти. Проте через 4 місяці інтенсивного лікування дівчина почала поступово опам’ятовуватися. За словами Наташі, зараз вона йде на поправку, а також планує підкорити Еверест, коли знову встане на ноги.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!