5 критичних помилок в стосунках і що з цим робити


5 критичних помилок в стосунках і що з цим робити

1. Принцип автоматизму
Це – помилка думати, що раз ви разом, то все тепер відбуватиметься автоматично. Озирніться довкола, все в природі або піддається руйнуванню зовнішніми силами, або саморуйнується. Те ж відбувається і із стосунками. Якщо один або обидва партнери перестають в них вкладатися, то розрив неминучий.

2. Принцип цукру
Це – помилка віддавати всю себе чоловікові, забувши про інші сфери життя. Чоловік і стосунки – це лише частина твоїх інтересів, але не все на світі. У жінки має бути своя особиста територія, хобі, захоплення, бажання і так далі. Інакше потім буде класичне: “Я на тебе кращі роки, а ти…” Живи своїм життям!

3. Принцип заморожування
Це – помилка перестати розвиватися, взнавати нове, самовдосконалюватись. Наш світ динамічний, і якщо ви завмерли на одному рівні, то вас тут же обженуть швидші. Потрібно бути цікавою своєму чоловікові, а самий кращий для цього спосіб – завжди взнавати нове, жити з цікавістю.

4. Принцип гирі
Це – помилка прив’язувати чоловіка, лишаючи його особистого простору. Перечитайте попередні пункти, і зрозумійте – чоловікові теж треба розвиватися, мати певну свободу і жити своїм життям, а не лише стосунками. Якщо ж людина не уміє поєднувати особисту свободу і вірність в стосунках – подумайте, а чи потрібний вам такий?

5. Принцип “кожен за себе”
В парі важливо створювати загальний простір. Обов’язково повинно бути щось, що об’єднує вашу пару на трьох рівнях: емоційному, інтелектуальному і фізичному. Як ви розумієте, йдеться не про дітей, квартиру і собачку.

Подумайте прямо зараз, що ви можете зробити для зміцнення ваших стосунків і робіть!

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!