Рослини, що допомагають не старіти


Рослини, що допомагають не старіти

Відомо, що природа володіє безліччю трав, які наділені лікувальними властивостями. Тому лікарські трави мають попит і популярність. Існує навіть така думка, що є рослини, які здатні скорочувати період старіння організму. Провівши деякі дослідження, ряд російських і зарубіжних учених дали висновок – це дійсно правда.

Розповімо небагато про деякі види трав, які допомагають продовжити вам молодість і позбавляють від вікових захворювань.

Соя і степова конюшина. У цих рослинах є фітоестрогени, які подібні до гормонів естрогену, що виробляються людським організмом. Саме ці речовини виступають як захист від більшості хворіб, властивих літнім людям.

Учені з’ясували, що ці трави допомагають при клімаксі. Під час прийому капсул степової конюшини симптоми клімаксу зменшувалися до мінімуму. Вміст фітоестрогенів воронця гроноподібного в такому препараті, як клімадінон, допомагає аналогічним чином при такому стані жіночого організму.

Японці вживають в своєму раціоні багато сої, тому населення цієї країни значно менше (в порівнянні з іншими країнами) страждає інфарктами і раковими захворюваннями жіночих органів.

Альфа-ліпоєва кислота. Використовується як харчова добавка, була знайдена в картоплі. Ця речовина здатна стимулювати зростання. У малих кількостях ця кислота знаходитися в організмі людини, а також – тварин і в рослинах. Цей засіб є прекрасним методом боротьби від зморшок і інших процесів старіння шкіри.

Чорниця. Відвіку відомо, що чорниця підвищує гостроту зору. На її основі офтальмологія використовує безліч препаратів. З чорниці використовують витяг таких речовин, як антоцианозіди, які здатні регенерувати сітківку ока. Антиоксиданти, які містяться в чорниці, допомагають відновлювати зруйновані клітки. Сьогодні вчені прагнуть взнати, яким ще чином чорниця допоможе при лікуванні очних захворювань.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!