Чи захищають презервативи від венеричних хвороб?


Чи захищають презервативи від венеричних хвороб?

Презервативи Це питання мучить багатьох молодих людей , особливо наслухавшись і начитавшись всяких страшилок і чуток про ВІЛ- інфекцію ( СНІД). Число СНІДофобія ( хворих психічним захворюванням – боязню захворіти на СНІД ) неухильно зростає і в десятки тисяч разів перевищує число людей, що мають набутий імунодефіцит і носять вірус , його викликає . Поспішаю їх заспокоїти. Згідно єдиному в світі широкомасштабного дослідження американських вчених Інституту здоров’я (USA) , проведеним у 1998 – 2000 рр. . доведено , що ВІЛ- інфекція не передається при правильному використанні презерватива. Хоча , за великим рахунком , ВІЛ передається при одноразовому незахищеному статевому контакті лише в 0.1 % випадків при контакті з ВІЛ -інфікованим партнером і в 0.0001 %, якщо ВІЛ- статус статевого партнера невідомий. ( Ризик зараження ВІЛ інфекцією без використання презерватива) . Також в ході дослідження , встановлено, що презерватив надійно захищає і від гонококової інфекції. Щодо інших статевих інфекцій , жаль , вчені не знайшли чітких доказів .
    Від яких інфекцій не захищає презерватив

    Презерватив не захищає від інфекцій , локалізація яких може знаходитися поза зоною захисту презерватива. це :
    – Сифіліс
    – Генітальний герпес
    – Папіломавірусна інфекція
    – Контагіозний молюск
    – Лобковий педикульоз
    – Короста
    – Тропічні ЗПСШ (м’який шанкр , донованоз , венерична лімфагранулема )

    Основне призначення презерватива – це оберігання від небажаної вагітності – хоча є інформація ВООЗ ( Всесвітньої організації охорони здоров’я ) , що при регулярному використанні презервативів в перебігу року у 5-8% пар все одно настає вагітність . Презерватив може виявитися неефективним при неправильному його зберіганні в торговельній мережі. Для збереження цілісності латексу необхідний певний температурний режим і певна вологість навколишнього середовища. Презервативи мають термін придатності.
    Нові дані про ефективність презервативів

    Минуло 7 років з моменту опублікування нашумілого доповіді чотирьох урядових агентств США ( Агентства міжнародного розвитку США , Управління з контролю за продуктами і ліками , Центру контролю захворювань , Національного інституту охорони здоров’я ) “Наукові докази ефективності використання презервативів для запобігання зараження ЗПСШ ” . За цей період було проведено чимало досліджень , присвячених цій проблемі . З них можна зробити кілька коротких висновків , як і радісних так і сумних. У порівнянні з доповіддю робочої групи 2000 з’явилися дані про неповну ефективність презервативів щодо ВІЛ інфекції.
    Не підтверджуються дані про повну ефективності презервативів при гонококової інфекції.
    Також як і в доповіді не підтверджується повна ефективність захисту презервативів від хламідійної інфекції.
    Зате з’явилися повідомлення про ефективність презервативів для запобігання зараження генітальним герпесом і папіломавірусної інфекцією для жінок.
    Ризик зараження при використанні презерватива при анальному сексі вище , ніж при вагінальному .
    Немає доказів повної ефективності презерватива для запобігання інфікування генітальними мікоплазмами .
    Вибір презерватива не є визначальним для його ефективності .

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!