Чому в Японії не заборонений канібалізм?


Чому в Японії не заборонений канібалізм?

Всім, кому хочеться, можна їсти чоловічину, або надавати власне тіло або його частини в якості обіду. Але тільки добровільно. Чим і вирішив скористатися 22-річний кухар Мао Сугіяма, розмістив в Твіттері оголошення про продаж обіду з власних геніталій.

За якихось глибоко особистих причин початківець кухар вважав себе безстатевим і видалив свої статеві органи хірургічним шляхом. Потім він запропонував користувачам Твіттера пообідати ними, сплативши $250 за порцію. Всього кухарських геніталій вистачило на 5 порцій. Японці, яких, як відомо, мало чим можна здивувати, виявили велику зацікавленість у реченні і надіслали стільки заявок, що Сугияме довелося самому відбирати «щасливчиків».

Деякі користувачі визнали пропозицію кухаря образливим і протизаконним і звернулися в поліцію. Але там їм повідомили, що канібалізм сам по собі, не пов’язаний з насильством і вбивством в Японії законодавчо не заборонено, так що якщо хочете з’їсти чийсь пеніс – будь ласка, а не хочете – не заважайте тим, кому хочеться.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!