Єгиптяни не будували піраміди! Світ шокований!


Єгиптяни не будували піраміди! Світ шокований!

Відразу треба зробити обмовку, що учені всіляко всіма правдамі і неправдами приховують цю інформацію, оскільки вона абсолютно не вписується в ті засади світу, які нам з дитинства описують підручники з історії. Вже давно на планеті знаходять місця поховання, а частіше останки загиблих гігантських людей. Їх розкопують по всьому світу, як на суші, так і під водою в морях і океанах. Чергове тому підтвердження – знахідка в Якутії.

Група незалежних дослідників займається цим питанням вже багато років і сформували дійсну картину того, що було на нашій планеті насправді 12-20 000 років тому. Адже це не так давно! Зростання гігантів за життя складало від 4 до 12 метрів, окрім великою фізичною силою вони володіли феноменальними розумовими здібностями. Чи не та це загадкова цивілізація атлантів, яку одні вважають міфічною, а інші що реально існувала і загиблою.

Так от, дослідники стверджують, що саме ця цивілізація гігантів збудувала піраміди не лише в Єгипті, але на території всієї планети, загальна кількість пірамід зведених ними налічує більше 600. При чому будівництво велося в строго заданій геометрії. Піраміди споруджувалися без використання яких-небудь робочої сили за допомогою нехитрої технології, яка використовується зараз, це звичайна опалубка, тобто глиби не пересували на велику відстань, а заливалися міцним бетонним складом в дерев’яні форми!

А призначення їх було енергетичне і пов’язане з космічною енергією, використання якої нам ще невідоме. Це потім лише вже інша цивілізація людей зокрема Єгиптяни почали поклонятися богам всевишнім, які побудували піраміди і зробили з них усипальні для фараонів, це вже релігія і окрема тема. Як Ви розумієте, самі Єгиптяни пірамід не будували!

Найцікавіше питання, це чому такі гіганти могли існувати і чому загинули!?

Єгиптяни не будували піраміди! Світ шокований!

Річ у тому, що учені висловлюють версію чотирьох місяців, і гравітація на планеті була абсолютно інша і атмосферний тиск інший, за таких фізичних умов люди гіганти могли прекрасно себе відчувати і жити непомірно довго. А загибель викликана катастрофою, падінням трьох місяців на поверхню землі.

Але дослідники спростовують цю теорію, оскільки самі уявіть, що буде, якщо хоч би зараз наш місяць наблизиться до нашої планети це не кінець світу, а просто загибель її. Так от є думка, що насправді гравітація на планеті була інша, а довкола землі був пояс з астероїдів льоду, як кільця довкола Сатурну.

Тому планета була украй збагачена киснем, який давав сильний поштовх до розвитку не лише гігантських людей, але і тваринного світу. Але в результаті зміни полюсів і інших космічних змін льодовий пояс обрушився на землю шквалом води, що привело до загибелі дану цивілізацію, відповідно сталися і кліматичні зміни вже близькі по фізиці нашим сьогоднішнім.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!