14 лютого – цікаві факти про день закоханих


14 лютого - цікаві факти про день закоханих

14 лютого виявляється не тільки день закоханих. Ось декілька цікавих фактів : Сьогодні святкують так же день IT спеціаліста (комп’ютерщика як кажуть у народі) , а ще в цей день заснували You Tube , в день закоханих , відзначаємо народження легендарної Ганни Герман , і кончину Джеймса Кука. І цей список далеко не повний! ! Є маса причин відзначати не тільки банальний день закоханих.

Подарунки до дня закоханих , зроблені власними руками. Є версія , що наше свято Валентина бере свій початок від стародавнього язичницького свята люперкаліїв , на якому чоловіки повністю оголені , батогом били дівчат , сподіваючись , що у тих підвищиться родючість.

А ще на це свято на 25 % збільшується продаж засобів запобігання.

У Книгу рекордів занесено така подія , як найбільша одруження під водою. У цей день , в 2001 році 34 пари з близько 22 країн світу обмінялися кільцями і , звичайно ж , клятвами , на 10 – метровій глибині , біля острова Крадан .

А ось вам перелік значень квітів , подарованих на день всіх закоханих : рази червона – безсумнівно, любов , а в цей час жовта квітка символізує дружбу , але рожева показує наміри в дружбі або початок любові. Алая гвоздика символізує захоплення в той час , як біла – щиру любов . Хризантема червоного кольору – любов , примули ж у цей день означає початок сильних почуттів .

Ще один рекорд на день закоханих : плитка шоколаду , яку занесли У книгу Гіннеса була зроблена в 2011 році в Швейцарії , довжина – 18,35 метрів! Вона складалася з 1500 плиток шоколаду червоного кольору! !

Закохані Америки витрачають у цей день $ 692 млн тільки на солодощі , не рахуючи $ 108 млн , витрачених на троянди і на $ 34 млн на різні прикраси .

Найпершу валентинку в 1415 році відправив якийсь герцог Чарльз Орлеанський своїй коханій дружині з Тауера . Ця валентинка на даний момент знаходиться в Британському музеї.

Сумна звістка : 75 % суїцидальної кончини пояснюють любовними неприємностями.

Сьогодні німці відзначають День душевного здоров’я , а так само юні дівчата Німеччини в вазон садять цибулю і волі нього пишуть ім’я коханого. Вони думають , що в такому випадку , обов’язково вийдуть за нього заміж.

Як вам уже відомо , день закоханих – 14 лютий чудове свято і відзначати його потрібно як слід !

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!