Чоловіки більше люблять блондинок?брехня!


Чоловіки більше люблять блондинок?брехня!

Фарбуєте волосся в світлий колір, для того, щоб сподобатися чоловікам? Марно. Недавнє опитування, в якому взяло участь 2000 чоловіків з різних країн світу показало, що насправді джентльмени віддають перевагу не блондинкам, як прийнято вважати, а брюнеткам. Причому не худеньким.

За брюнеток проголосувало більше 60 відсотків чоловіків, тоді як за блондинок — лише 29,5. Менше всього повезло рудоволосим пані — за них віддано всього 8,8 відсотків голосів. Що стосується фігури — тут результати опиту знову здивували дослідників. Не варто катувати себе дієтами, чоловікам не подобаються худі жінки! 38,8 відсотків чоловіків сказали, що їм подобаються жінки нормальної статури (46–48 розмір одягу), тоді як за худеньких, які носять 40–42 розмір одягу, проголосувало всього лише 10 відсотків чоловіків! Другими по популярності виявилися пишні жінки, які носять одяг 48–52 розміри. Дуже повним пані спокушатися не варто — жінки, які носять одяг більше 52 розміру, подобаються лише 4,2 відсоткам чоловіків.

Чоловіки більше люблять блондинок?брехня!

Що стосується кольору очей, то 40,2 відсотка чоловіків вважають найкрасивішим блакитний колір. Кароокі жінки подобаються 29,2 відсоткам чоловіків, а зеленоокі — 17,5 відсоткам. Цікаво, що ці результати не стосуються французьких чоловіків. Французи виявилися єдиними, хто віддає перевагу худеньким жінкам. Проте, ні в одній країні світу блондинки не виявилися на першому місці.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!