Чому жінка не може зрозуміти чоловічу психологію?


Чому жінка не може зрозуміти чоловічу психологію?

Націленість чоловічої психології на успіх породжує в них ті дивні речі, які жінки не в змозі зрозуміти. Чоловіки здатні осмислити подію цілком, оцінити основні тенденції і встановити зв’язок між частинами. Так, наприклад, коли в квартирі розгардіяш, жінка бачить КОЖНУ річ, яка лежить не на місці, а для чоловіка це просто невеликий безлад. Чоловіки не розмінюються на дрібниці, і якщо Вас дратує, що шкарпетки вашого обранця розповзаються по всій квартирі, немає сенсу влаштовувати скандал, Ваш чоловік просто не помічає цього, він не бачить цієї побутової дрібниці. Його мозок поглинений обмірковуванням якоїсь грандіозної думки… а тут Ви з якимись шкарпетками! Ну, як тут не розлютити?

Хоча треба визнати, чоловіки здатні краще контролювати свої емоції. До того ж їм властиво приховувати свої слабкості, замовчувати образи і невдачі. І зовсім не тому, що чоловік не довіряє своїй обраниці. Просто нити і плакати – це не входить в чоловічу психологію. Це (як їм здається) робить чоловіків схожими на жінок і позбавляє їх того самого статусу успішної людини, до якого вони прагнуть.

Ми підійшли до головного: що робити жінкам, щоб досягти успіху в спілкуванні з чоловіками. Немає необхідності довго розбиратися в тонкощах чоловічої психології, адже відповідь проста: чоловікові потрібна підтримка. Якщо чоловік не досягає бажаного в якийсь сфері діяльності, будь то бізнес, сімейне життя або секс, він просто губиться. І цілком може опустити руки і навіть відмовитися від подальшої боротьби. Рекомендуємо знайти всі необхідні слова участі, надати психологічну підтримку своєму чоловікові. Ваш чоловік завжди готовий повірити вашим словам про те, що він найрозумніший, найсильніший, що у нього все завжди вийде. Іноді цих простих слів може бути достатньо, щоб Ваш Фенікс відродився з попелу.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!