7 основних причин, через яких ми-жінки не йдемо від нелюбимих чоловіків.


7 основних причин, через яких ми-жінки не йдемо від нелюбимих чоловіків.

1. Стереотипи.
Якщо ти самотня дівчина в нашій країні старше 25-и то ти або стерва, або стара діва. Так уже повелося: на відміну від Заходу, у нас дівчина має бути заміжня, або з хлопцем, але ніяк вже не одна. А любов все ще не трапилася або не вдалася. І якщо жінці вже під 30 або за 30, то вона часто починає замислюватися про те, що може нічого чекати не варто. На роль кандидата в чоловіки потрапляє, як правило, той, хто закоханий в жінку і домагається її або той, хто вважає її просто підходящою, а сильні почуття – необов’язковимі. Так, заради того, щоб не бути самотньою вони готові прибирати, готувати, терпіти футбол, друзів, пиво та інше.

2. Привичка.
Напевно, в процентному відношенні це найбільший пунктик. Взаємність і скажена пристрасть на початку відносин поступово сходить нанівець – залишається антураж (загальні подарунки, спільні друзі, спільне проведення часу). Дико звучить, але багато дівчат можуть бути з вами довгий час тому, що ви сподобалися її мамі. «Він же такий хороший, всі говорять, що ми – ідеальна пара». Звичка у відносинах – перша ознака смерті. Неважливо, коли вона приходить – у тридцятирічної парочки або ж у безвусих молодиків. Не звикайте ніколи до любові.

3. Почуття захищеності.
Патріархат зробив свою справу, і як би феміністки не старались повернути планету задом, поки особливо нічого не виходить. Кожна дівчина планети Земля хоче відчувати себе захищеною, а значить – бути з хлопцем. Дівчата не люблять і не вміють приймати рішення. Чому останнім часом почався бум на «бед боїв»? Просто дівчат хлопці, які тільки й роблять, що ниють і ниють. А будете ви володіти хоч часткою рішучості – і ви вже набагато кроків поперед, незважаючи на відсутність справжніх якостей, необхідних для взаємності.

7 основних причин, через яких ми-жінки не йдемо від нелюбимих чоловіків.

4. Невпевненість.
Жінка з заниженою самооцінкою, боїться, що не зможе побудувати інші стосунки. Рідні і знайомі так само будуть говорити, що куди там, сиди вже і не рипайся. Де ти зараз знайдеш чоловіка? Чоловіки зараз, навіть самі «гірші» і ті в “ціні”, а вона ще й про любов! І придумала ж, всі без любові, а їй подавай все й одразу !

5. Діти.
Так, діти можуть вплинути на чоловіка і жінку в плані того, щоб не розривати відносин – навіть якщо любов з їхніх відносин давним – давно пішла. Однак нерідко діти матері висловлюють те, що вона не наважилася розлучитися. І вони змушені були спостерігати всю цю нелюбов і часто звинувачували себе за те, що це із – за них дві найрідніші людини нещасні.

7 основних причин, через яких ми-жінки не йдемо від нелюбимих чоловіків.

6. Жалість.
Про це мабуть сама дивна причина з якої пара живе довго й нещасливо.
Найчастіше сильна жінка не розлучається тому, що відчуває провину і жалість до чоловіка, якого не любить … Вона бачить, що він робить для сім’ї, як він любить її, як він ставиться до дітей і. Єдине може так статися, що почуття жалості, переросте в ненависть, а це скандали, холод і все одно доведеться розійтися, щоб не мучити один одного.

7. Страх перед невідомістю.
Слабкі натури побоюються майбутнього. «А раптом я нікого кращого не знайду?». Вони не хочуть ризикувати тим, що мають зараз. Стерпиться – злюбиться, далі цього сіра речовина не здатна нічого усвідомлювати.

Милі пані, якщо вас відпускають – йдіть і даруйте свою любов іншим, даруйте добро, даруйте себе… Досить робити нещасними тих, з ким живете. Якщо ви чітко усвідомлюєте, що любові немає – вистачить давати марні надії та ілюзії. Дозвольте їм почути щире «Як же я люблю твої м’язи і те, як ти ремонтуєш автомобіль!» Замість нечесного «Я люблю тебе» …

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!