Кошенята спасли маленьку лисичку


Кошенята спасли маленьку лисичку

З цієї незвичайної історії ви дізнаєтеся про те, як кошенята допомогли видужати збитому на дорозі лисеняті.
Маленьке лисеня з сильним ударом голови було виявлене на узбіччі дороги в графстві Кент (Великобританія). Швидше за все, його збила машина. Коли лисичку доставили в центр порятунку диких тварин Kent Wildlife Rescue centre, то поклали під лікувальну крапельницю, а потім на чотири дні ввели в штучну кому. Коли лисеня ще було в комі, його поклали в той же ящик, де знаходилися знайдені днями в полі три бездомні кошенята.

Коли лисеня вийшло з коми, він став грати і спати разом з кошенятами, тісно притискаючись до них, немов до рідних братів і сестер. Він виявився таким, що осліпнув, позначилася травма голови, але вже через п’ять днів проведених в коробці з кошенятами, пішов на поправку. Співробітники центру вважають, що ігри і спілкування з кошенятами вплинули на нього більше, чим турбота волонтерів.

– Багато тварин гинуть не від ран або хвороб, а від сильного стресу, – розповідає 40-річна співробітниця центру порятунку Лоррейн Сент-Джон (Lorraine St John). – І тому дуже важливо відразу створити їм такі умови, де вони могли б відчувати себе спокійніше. Таким твариною, як кошенята і лисенята, необхідне суспільство собі подібних.

Після того, як лисеня пішло на поправку, його відправили для подальшої реабілітації в спеціальний лисячий центр Fox Protect в Танбрідж Уелс.

Кошенята спасли маленьку лисичку
Кошенята спасли маленьку лисичку

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!