Як стати ідеальним пасажиром літака.


«Що б не сталося – не смикайте нас за одяг. Просто посміхайтеся і, будь ласка, не знімайте шкарпетки! »
Стюардеса Шон Кетлін погодилася дати кілька порад, як стати ідеальним пасажиром літака.

Як стати ідеальним пасажиром літака.

1. Ввічливість
Проста посмішка або навіть погляд можуть багато чого змінити. Часто пасажири повністю ігнорують екіпаж під час польоту. Коли це відбувається постійно, то з цим важко справлятися.
«Якщо пасажир досить люб’язний, щоб підняти на мене очі, я переконуюся, що я не привид», – говорить Шон.

2. Слухайте
Екіпаж розуміє, що ви вже багато разів бачили демонстрацію безпеки. Але буде добре, якщо ви мовчки будете робити вигляд, що диветеся, щоб не заважати іншим. І ще було б чудово, якби ви знімали навушники, відповідаючи на питання стюардеси.

3. Не розпускати руки
«Будь ласка, не чіпайте, не тикайти, не щипати, і не тягнути нас за одяг. Так, саме так і трапляється. Ще люди розмахують руками в повітрі, кричать, клацають пальцями (тільки не це! ) І навіть трясуть порожньою чашкою, привертаючи увагу. Тим не менше, краще всього спрацює звичайне «вибачте, міс».
Ви хороший пасажир, якщо не кладете ноги на столики або на підлокітники. І будьте ласкаві забирати ноги з проходу! Екіпаж не любить підніжки.

4. Носіть шкарпетки
«Літак – це вид громадського транспорту. Ключове слово тут – громадський. Це не ваша вітальня, будь ласка, поважайте інших людей і не знімайте свої шкарпетки! »

5. Рухайтеся швидше
Пасажири, які вміють швидко зайняти своє місце, високо цінуються. Найгірше застрягти позаду «того повільного хлопця», який ставить сумку посередині проходу і риється в ній, змушуючи інших чекати. Ось для чого необхідно передпольотне планування – щоб скласти в межах легкої досяжності все, що може знадобитися на борту.

6. Зміна підгузників
Отже, ви скористалися відкидним столиком в туалеті, щоб змінити дитині підгузник? Відмінно. Пасажири, які роблять це на своєму сидінні, точно не отримають звання пасажира року. До речі, задню кишеню сидіння не призначена для утилізації використаних підгузків.

7. Пливіть за течією
Просто розслабтеся і пливіть за течією – найголовніше, що ви благополучно прибудете в пункт призначення. Стюардеса не може керувати погодою, дістати з-під землі вашу улюблену їжу або змінити повітряний рух.
Золоту медаль можна вручити пасажирам, які при виході з літака кажуть «спасибі». Додаткові бали можна отримати, розсмішивши екіпаж. Багато стюардес люблять отримувати подарунки у вигляді шоколаду або цукерок (хоча Шон наполягає, що це ніяк не вплине на обслуговування пасажирів).

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!