6 найпоширеніших типів стосунків


6 найпоширеніших типів стосунків

1. «Фанат і кумир»

6 найпоширеніших типів стосунків

У цьому сценарії один з партнерів — це божество, якому поклоняются. «Кумир» таким чином піднімає свою самооцінку і частенько годує «фаната» історіями, як йому повезло, адже навряд чи йому вдасться знайти іншу людину, яка його так полюбить. Як правило, такі стосунки приречені бути короткими, адже у них немає жодних перспектив. Для одного і того ж «кумира» зазвичай характерна черга короткострокових романів з різними залицяльниками. Втім, ті затримуються поряд з «ідолом» ненадовго, тому що вирушають на пошуки кращої долі під девізом «Ти мене не цінуєш, знайду того, хто мене любитиме».

2. «Кішка з собакою»

6 найпоширеніших типів стосунків

Ця парочка постійно шумно свариться, потім не менше гучно мириться і не потребує з’ясовувати відношення на публіці. Вони раз у раз змагаються один з одним, все їх особисте життя — боротьба. Та варто лише навколишнім, враженим черговим ефектним скандалом, запропонувати їм розлучитися, реакція пари буде вельми однозначною. «Ви з’їхали з глузду?», – заявлять вони хором. «Кішці з собакою» ніколи не буває нудно, як правило, процес примирення завершується в спальні бурхливим і пристрасним сексом.

3. «А нумо, наздожени!»

У цьому сценарії один партнер постійно женеться за іншим, намагаючись добитися його уваги і любові. Той, кого переслідують, як правило вдає, що все йде так, як треба, тоді як друга половинка насолоджується азартом гонитви. У якийсь момент — коли їм стає нудно, партнери міняються ролями. При цьому, насправді, обома рухає один і той же страх — страх показати, що їм потрібний хтось ще окрім себе самих. Цьому союзу загрожує розпад в тому випадку, якщо він і вона перестануть мінятися ролями.

4. «Батьки і діти»

У цьому сценарії є два варіанти це – Батько і дочка, або Мама і син. Один партнер відчуває в собі відповідальність за виховання своєї другої половини, яку вважає мало пристосованою до життя. Подібний сценарій частенько починає розвиватися після народження дітей або у тому випадку, коли один з партнерів стає уразливим. Частенько буває у людей, яким в дитинстві, не хватало або материнської ласки, або батьківської любові.

5. «Солодка парочка»

6 найпоширеніших типів стосунків

Така пара нагадує папуг — нерозлучників, у них все загальне — від хобі до манери одягатися. Партнери дуже схожі один на одного, вони, швидше, кращі друзі, чим пристрасні коханці. Як правило, такий сценарій типовий для стосунків, які лише почали складатися, можливо, у обох за плечима є сумний досвід розставань і тепер головне, що їм потрібне, – це безпека. Небезпека, яка може підстерігати цей союз, полягає в тому, що він і вона замикаються один на одному, створюючи систему, в яку практично неможливо проникнути ззовні. Інколи це не удається не лише друзям, але навіть дітям. Також повне злиття може привести до проблем в сексуальній сфері — не дуже цікаво займатися сексом з другом, чи не так?

6. Союз дорослих

Це стосунки двох зрілих людей, що мудро приймають особливості один одного і уникаючих конфліктів. Вони мислять розсудливо і прагнуть підтримувати один одного. Звучить прекрасно, але на практиці і тут є підводні камені. Ці двоє ніколи не дістануться до темних глибин душі один одного, а тому в таких союзах катастрофічно не вистачає вогника. Таким стосункам не вистачає емоційності і спонтанності.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!