Ресторан-ТУАЛЕТ!=)


Ресторан-ТУАЛЕТ!=)

Мешканка Китаю відкрила ресторан, інтер’єр якого нагадує убиральню. Назви блюд в меню викликають у нормальної людини блювотний рефлекс. Власницю закладу звуть ЙоЙо Лі. Їй прийшла в голову нестандартна ідея ресторану, і 11 жовтня в США, в передмісті Лос-Анджелеса, відкрився ресторан-туалет.

Як було згадано вище, інтер’єр закладу зроблений під ванну кімнату: стіни викладені плиткою, замість ресторанних меблів – стільці–унітази, а руки мити можна в пісуарі. Тут є навіть душ, перероблений під лампи, а так само зроблений під прикраси.

У меню ресторану переважає китайська і тайська кухні, так само є і фастфуд. Назви не викликають жодного апетиту. Судіть самі: їли б ви блюдо, під назвою «Чорне гі…но» (Black Poop). Виявляється, така назва має шоколадне морозиво зі свіжими фруктами. Якщо ви замовите блюдо під назвою «Замок», то вам подадуть локшину з соєвими бобами і свіжим огірком. Наймінімальніша ціна в закладі – 8 доларів. Замовлення вам подадуть в посуді, формою, що нагадує унітаз.

Ресторан-ТУАЛЕТ!=)
Ресторан-ТУАЛЕТ!=)
Ресторан-ТУАЛЕТ!=)

Така ідея не є новинкою: у травні 2004 року в Тайвані був відкритий перший ресторан – туалет Modern Toilet. На сьогоднішній день в Азії повно таких закладів.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!