Чому чоловіки обманюють? Топ-5 причин .


Брехня не обов’язково є ознакою підлості і чоловічої підступності. Навіть навпаки! Чоловіки часто обманюють з найкращих спонукань. Не бажаючи мучити нас гіркою правдою, вони годують нас солодкою брехнею. І більшість жінок зовсім не проти такого.

Злитися, ображатися і гнівно запитувати: ” Ну чому ж чоловіки брешуть?! ” ми починаємо тільки тоді, коли ловимо їх на брехні і розпізнаємо обман. Ось тут починаються істерики, закиди, звинувачення. Але перед тим, як обрушувати весь свій гнів на чоловіка – обманщика, дізнайся, які ж причини чоловічої брехні?

Чому чоловіки обманюють? Топ-5 причин .

1. Хотів зробити приємне! Всім відомо, що комплімент – це маленьке перебільшення дійсності. Іноді чоловіки не відчувають цієї тонкої межі і від компліментів переходять до відвертої брехні. ” Ну що ти! Та ти стрункіша, ніж Хайді Клум! А цей целюліт тобі навіть іде! І стегна у тебе дуже апетитні. А… це не стегна? Це талія? Ну вона теж апетитна! ” і т.д.

2. Хотів тобі сподобатися. Якщо чоловік бреше про свої досягнення, спосіб життя, зарплата, кількості сексуальних партнерок, значить, він напевно хоче постати перед тобою в більш вигідному світлі. Багато комплексують, вважаючи, що вони недостатньо гарні і що ніхто не полюбить їх такими, які вони є. Дійсно, ну хто закохається в інженера? Ось топ- менеджер Газпрому – це посада на яку дівчата клюють. Якщо тобі сподобався чоловік не через гучну, але помилкову посади, варто пробачити його і дати йому другий шанс.

3. Не хотів тебе засмучувати і сваритися. Тобто провокувати скандал. Звичайно, він міг би сказати тобі, чому насправді не ночував удома. Але йому зовсім не хочеться засмучувати таку чудову дівчину, доводити її до сліз, псувати відносини зрештою. А тому версія в дусі ” переводив опівночі бабусю через дорогу, на нас напав грабіжник і відняв у бабусі сумку, я побіг за ним, а тут мені якраз зателефонував Вася і попросив допомогти поміняти проколене колесо і якраз коли ми міняли колесо на нас напали інопланетяни, вимазали всю мою сорочку червоною губною помадою, облили мене жіночими парфумами, забрали Васька і полетіли в невідомому напрямку ” здається більш розумною і гуманною.

4. Брехня як спосіб життя. Є, звичайно, і природжені брехуни, які брешуть всім постійно з приводу і без, заради адреналіну. З такими чоловіками дійсно важко будувати відносини.

5. Брехав, щоб тебе обдурити! Іноді брехня дійсно має якийсь злий намір. Коли чоловік хоче від тебе щось отримати, надути тебе, розвести, нагріти. Тобто провернути аферу. У цьому випадку ти маєш справу з типовим маніпулятором, який може розповідати тобі жалісливі історії про хвору маму і змушувати тебе взяти на своє ім’я величезний кредит. Від таких краще триматися подалі.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!