Ого…Топ-10 найдорожчих дарунків в світі!!!


Ого...Топ-10 найдорожчих дарунків в світі!!!

Ви любите дарувати дарунки? А спробуйте пригадати, який же найдорожчий дарунок ви подарували? Навіть якщо це дуже значне діамантове кольє, то все одно ви не дотягнете до топ-10 найдорожчих дарунків в світі.

1. На першому місці дарунок, який вже декілька сотень років радує око, – знаменитий на весь світ мавзолей Тадж-Махал. Цей архітектурний шедевр був дарований індійським шахом Джеханом своїй улюбленій дружині, правда, посмертно. Коли улюблена жінка шаха померла під час пологів 14 дитяти, безутішний правитель зберіг всю свою любов в камені. Архітектурний ансамбль немов народжується щодня удосвіта і вмирає із заходом сонця. Навіть суворі завойовники перси, що зруйнували Поділи, були настільки зачаровані казкою застиглою в камені, що не посміли навіть наблизитися до усипальні.

Ого...Топ-10 найдорожчих дарунків в світі!!!

2. На другому місці дарунок не рукотворний, але не менш значний. Острів Скорпіонів, придбаний мільярдером Арістотелем Онассисом. Цей невеликий шматочок суші розміром в 500 акрів і своєю формою нагадує скорпіона був дитячою мрією майбутнього багача. Але це не зупинило Арістотеля, коли він вирішив подарувати настільки коштовну річ своїй коханій Жаклін Кенеді. Їх весілля відбулося на цьому ж острові.

Ого...Топ-10 найдорожчих дарунків в світі!!!

3. А замикає трійку лідерів не те щоб найдорожчий, та зате найвишуканіший дарунок в світі. Пам’ять про цей дар живе вже дві тисячі років, і стала легендою, що згадується в безлічі книг. А ідея дарунку належить Марку Антонію, мабуть ця молода людина так бажала підкорити серце легендарної Клеопатри, що йшов на будь-які вигадки. Він придбав найдорожчу і красиву перлину, яка була відома світу на той момент, поклав її в келих з вином і запропонував цариці викинути дарунок в морі ,якщо він їй не сподобається.

Ого...Топ-10 найдорожчих дарунків в світі!!!

4. Великі королі минулого теж були щедрі в своїх дарунках. Так правитель Франції Людовик XIV прозваний “король-сонце” подарував своїй, причому некоханій, дружині соболине манто. Лише не кваптеся зневажливо пирхати, довжина цього манто складала півтора кілометри. А все для того, щоб королева могла з ранку, ледве вставши з ліжка, спокійно прогулятися до альтанки в саду, не утрудняючи себе одяганням взуття і не застудила при цьому свої царствені ніжки.

Ого...Топ-10 найдорожчих дарунків в світі!!!

5. Але не лише легендарні особи і сильні світу цього можуть порадувати своїх дружин і коханих дорогими дарунками. Виявляється навіть люди скромних, але незвичайних професій здатні піднести розкішний сюрприз. Так один шукач скарбів, ім’я якого невідоме підніс своїй улюбленій дружині три скрині повних коштовностей. Спробуйте здогадатися, де він їх узяв, звичайно ж, на одному із затонулих кораблів. Добре, проте, бути романтиком.

Ого...Топ-10 найдорожчих дарунків в світі!!!

6. А ось ще один легендарний дарунок, настільки ж коштовний, наскільки нематеріальний. Це душа, зазвичай такий товар продають, а це єдиний випадок, коли його подарували. Гете в своєму творінні “Фауст” описав, як однойменний герой дарив полюбленій Маргарет найкоштовніше, що у нього є. Шкода лише, що закінчилася ця історія дуже сумно. Отже акуратніше дарунки треба вибирати, навіть якщо хочеш перевершити всіх інших.

Ого...Топ-10 найдорожчих дарунків в світі!!!

7. А на сьомому місці дарунок просто шокує, ось вже дійсно дарувальник залишився в історії назавжди. Можливо, звичайно ж, шуму було б і поменше, якби йшлося про менш відому персону. Але незвичайний дарунок підніс сам Ван Гог. Здогадалися який? Звичайно ж, вухо, справжнісіньке, загорнуте в невеликий згорточок і піднесене дівчині з паризького публічного будинку з проханням зберегти презент на все життя.

Ого...Топ-10 найдорожчих дарунків в світі!!!

8. А знамениту пару грабіжників банків Бонні і Клайда пам’ятаєте? Бандит подарував своїй коханій цілу плантацію кактусів, і нічого смішного, не простих, а тих, з яких роблять текілу, блакитна агава називається. А робітники на цій плантації до цих пір не знають, що належали одній з відомих жінок в історії.

Ого...Топ-10 найдорожчих дарунків в світі!!!

9. В самому кінці не такий вже і розкішний дарунок, зате приємний і найголовніше постійний. Спортсмен 60-х років Джо Ді Маджіо виявився відданим залицяльником, день за днем закоханий носив червоні троянди в дарунок Мерілін Монро, навіть коли вони розлучилися, навіть після смерті на її могилі щодня з’являлися свіжі червоні троянди. Ось це відданість, про таку мріє, напевно, кожна дівчина, ну і хто сказав, що не існує вічній любові?

Ого...Топ-10 найдорожчих дарунків в світі!!!

10. Замикає десятку діамант в 70 карат, не багато, зате красиво. Цей камінь, дарований Річардом Бартоном своїй коханій, – Елізабет Тейлор, був дуже незвично огранований і коштував нечуваних грошей. До речі, Тейлор виходила заміж за нього двічі!

Ого...Топ-10 найдорожчих дарунків в світі!!!

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!