Найбільша у світі сім’я


Найбільша у світі сім'я

Склад не найзвичайніший: на одного чоловіка в цьому сімействі доводиться 39 дружин, які народили йому 94 дітей. Ті у свою чергу вже обзавелися своїми дітьми, їх вже 33. Всього в сім’ї 167 чоловік. Глава сім’ї – Цион Хан – до того ж, глава релігійної секти. Головна ідейна відмінність цієї секти – чоловік може завести стільки дружин, скільки побажає.

Такою сім’єю не просто управляти. Але Цион все ретельно продумав і організував. Сімейство живе практично на військовому положенні. Одні відповідають за прибирання, інші — за приготування їжі, треті займаються вихованням дітей. Військовий режим приносить свої плоди. Саме завдяки цьому справи в найбільшому сімействі в світі йдуть дуже добре.

Сімейство-рекордсмен влаштувалося в чотириповерховому будинку. Він дійсно величезний, відповідно сім’ї. У будинку 100 кімнат. Ближче до спальні чоловіка розташовані спальні молодих дружин. Вони ходять до нього по черзі, практично за розкладом. «Колишні» дружини, які вже через вік не приваблюють чоловіка, живуть не в окремих кімнатах, а в багатомісних номерах. Ця частина будинку більше нагадує гуртожиток. Число дружин збільшується з кожним роком. Так, наприклад, торік ряди дружин поповнили 10 новеньких.

Діти Циона признаються, що їх батько займається порятунком бідних кварталів їх штату. Адже він дає дах бідним жінкам. Якби він не зробив їх своїми дружинами, вони б продовжували жити в убогості і самоті. Отже багатоженець тут не вважається пороком.

Величезне сімейство витрачає чималі гроші на їду. Для того, щоб приготувати вечерю на всю сім’ю, їм потрібно 220 кілограмів рису і 132 кілограми картоплі. А також 30 курей.


Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!