Астрономи запевняють: п’ята частина зірок в Молочному Шляху — це центри населених світів


Астрономи запевняють: п'ята частина зірок в Молочному Шляху — це центри населених світів

Таких планет як Земля в нашій галактиці — мільярди. Такі сенсаційні дані були обнародувані в дослідницькому центрі НАСА (Nasa”s Ames Research Center in Moffett Field, Calif) на другій міжнародній конференції, присвяченій космічному телескопу Кеплер (Kepler Space Telescope), на яку з’їхалися близько 400 учених з 30 країн. В рамках місії Кеплера на сьогоднішній день виявлено 3538 екзопланет — тобто, тих які знаходяться за межами Сонячної системи. Нових кандидатів 833.

Астрономи запевняють: п'ята частина зірок в Молочному Шляху — це центри населених світів

З вже виявлених планет — 647 штук розміром із Землі. А 104 з них знаходяться в зоні населеності. Розташовані на комфортній відстані від своєї зірки, яка забезпечує придатні для життя умови. І головне — можливість існування води в рідкому вигляді. Як на Землі. В крайньому випадку, як на Марсі. Комфортна відстань, до речі, може бути різною — вона залежить від того, наскільки гаряча і велика зірка, що має планети.

Учені радісно повідомляють, що основний приріст — 78 відсотків — у виявлених планетах дали якраз ті, які розміром із Землю. Ерік Петігура (Erik Petigura) з Каліфорнійського університету (University of California, Berkeley) провів дослідження,отже на основі даних Кеплера, яке показало: 22 відсотки зірок в Молочному Шляху — це порядка 40-50 мільярдів не просто подібні до нашого Сонця, але і мають при собі планети земного типу.Не всі, звичайно, знаходяться в зоні населеності. Але від 9 до 11 мільярдів планет в неї потрапляють. Це — як мінімум. І такий феноменальний результат був отриманий після обстеження відносно невеликої ділянки Молочного шляху. У поле зору попало не більш чотирьохсот частин небесної сфери.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!