Цікаві факти про жінок


Цікаві факти про жінок

Про різницю між чоловіками і жінками ми знаємо ще з раннього дитинства. З кожним роком кожна людина лише додавав знання про різницю . Ця стаття додасть Вам знань про прекрасне поле .

– Якщо запропонувати чоловікові і жінці показати руки , то чоловік протягне руки долонями вгору. Жінка ж навпаки – долоні опустить вниз. Можна припустити , що таким чином вона демонструє свій манікюр , а можливо і для того , щоб оцінили її прикраси.

– Якщо ви вирішите привітатися з жінкою за руку , то зверніть увагу на те , що вона її практично не стисне .

– Жінка не звертає уваги , коли білизна застряє між її сідницями. Скажу більше : їм подобатися носити бікіні. Жінка практично ніколи не поправить білизна ззаду , коли постане зі стільця .

– Практично всі жінки боятися мишей , або павуків , або ж черв’яків. І практично ні кому з них не подобаються гусениці , навіть дуже красивою і яскравою розмальовки .

– Під час сексу , жінка думає про те , наскільки вона красиво виглядає.

– Для того , щоб що-небудь кинути , необхідно замахнутися . Так от , жінка відводить руку назад , а не в бік, як годиться для точного попадання .

– Покличте жінку і вона поверне до вас тільки голову . А чоловік розгорнеться всім тілом. Це все тому , що у чоловіків менш гнучка шия.

– Якщо попросити жінку і чоловіка підняти тяжкість , то жінка постарається перемістити цю вагу на бік, а той час , як чоловік завжди несе тяжкість прямо перед собою.

– Коли жінка сідає , вона коліна або притискає один до одного , або ж намагається тримати їх паралельно . Саме з цієї причини в транспорті сідайте поряд з жінкою .

– Попросіть жінку піднятися на гору або ж спуститися з неї , то ви помітите , що вони це роблять боком на відміну від чоловіка , який просто ширше розставить ноги.

– На пляжі , по гарячому піску жінка йде навшпиньки . Чоловік же на п’ятах.

– Не зрозуміло з якої причини , але жінкам дуже не подобається , коли їх руки вільні . З цієї причини вони завжди носять сумочки і постійно в них копаються . Якщо ж цього « дива» з ними немає , то підійде все – рукавички , книжка, та все , що завгодно.

– Попросіть чоловіка і жінку заткнути вуха . Жінка це зробить пальцями , а чоловік – долонями .

– І ще одна відмінність : після сексу , у жінки пропадає бажання спати. Їй просто необхідно поцілуватися або ж просто поговорити .

Цікаві факти про жінок

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!