Доброта закладена в ДНК людини


Доброта закладена в ДНК людини

Деякі люди не в силах здійснювати погані вчинки – вони завжди намагаються залишатися на боці добра . Як вважають вчені з США , справа не скільки у вихованні , скільки в генах , повідопляють зарубіжні ЗМІ.

Як показали спостереження за людьми з різними варіантами генів , що відповідають за роботу гормонів окситоцину і вазопресину , схильність до доброти частково передається нам від наших батьків. Вважається , що рівень цих гормонів впливає на характер людини.

” Ми виявили , що комбінація цих генів , разом із сприйняттям навколишнього світу як більш-менш небезпечного місця для життя , впливає на такі якості , як доброта і щедрість . Люди , які вважали світ повним небезпек , рідше допомагали іншим , якщо у них не було особливої ​​комбінації генів , яка пов’язана з добрим характером ” , – відзначили дослідники з університету Каліфорнії.

Як пояснюють вчені , особлива комбінація генів ” дозволяє людині впоратися з відчуттям небезпеки і допомагати іншим людям незалежно від своїх страхів і побоювань” . Той факт , що гени формують характер людини в сукупності з його досвідом і сприйняттям , не здивував учених , оскільки зв’язки між нашими ДНК і соціальною поведінкою є досить складними .

Якщо один з ваших сусідів завжди готовий прийти до вас на допомогу , в той час як другий діє лише так , як зручно йому , не дивуйтеся . Можливо , справа не тільки в його кепському вихованні , але і в генах , які дісталися йому від предків.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!