Найстрашніша жінка-маньяк


Найстрашніша жінка-маньяк

Цю жінку звали Ержебет (Єлизавета) Баторі (Bathory Erzsebet). Треба сказати, що в далеких предках кривавої графині був такий відомий персонаж історії як Влад Цепеш – більше відомий як Дракула. І хто сказав що гени не передаються?

Сімейство Баторі відрізнялося дуже великою кількістю кровозмісних шлюбів, напевно тому, будучи ще дівчинкою, Єлизавета страждала епілепсією і мала неврівноважений характер, що супроводиться нападами необгрунтованої люті. Ще в дитинстві вона била своїх служниць і побачивши їх кров ставала просто одержимою. Вийшовши заміж, вона з більшою силою стала бузувірствувати над своїми служницями, застосовуючи на них різні види тортур. Говорять, що вона заздрила їх красі і молодості.

Одного разу вона в запалі гніву розбила ніс своїй служниці, кров крапнула Єлизаветі на руку, і їй здалося, ніби в тому місці рука відразу помолоділа. І її осяяла ідея: приймати ванни з крові молодих дівчат. Для цього була зроблена спеціальна клітка з Шипом, називалася вона «залізна діва», а в неї садили дівчину, поруч служниця, що стояла, припікала її гарячою коцюбою, внаслідок чого дівчина звивалася, натикаючись при цьому на гострий Шип, і кров капала прямо у ванну, призначену для купання пані.

Коли кров дівчат перестала приносити видимий ефект, Єлизавета призвала до себе відьму. Та сказала їй, що для омолоджування потрібна кров не простих холопок, а «знатних дівиць». За наказом Єлизавети в її замок було привезено 20 дівчат, дочок бідних дворян, нібито для того, щоб розважати пані. Ці дівчата були понівечені, а потім убиті.

Число жертв Єлизавети зростали, і незабаром вона була арештована. Прямим доказом на дієприкметник графині до вбивств став щоденник, куди вона в течії 35 років записувала свої жертви під порядковими номерами.

Найстрашніша жінка-маньяк

Судовий процес над Єлизаветою Баторі тривав близько 5 днів, вона була звинувачена в 650 вбивствах молодих дівчат. У квітні 1611 року графиня була засуджена до довічного увязнення. Її замурували в невеликій темній камері, лише з невеликим віконцем для тарілки з їдою. Прожила вона в ній 3 роки, в серпні 1614 року, сторож приносив їй їжу виявив графиню мертвою.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!