Чоловік,що 15 років живе в могилі на кладовищі


Чоловік,що 15 років живе в могилі на кладовищі

Бездомний чоловік розповів, як він почав спати з мертвими, коли переїхав на кладовище п’ятнадцять років тому. За словами чоловіка, в могилі набагато комфортніше, ніж на вулиці. 43-річний Братіслав Стояновіч ділить своє житло в могильнику з прахом сім’ї, яка померла більше 100 років тому в місті Ніш, Сербія. Приміщення гробниці піддалося серйозним змінам. Улаштувавши житло, чоловік стверджує, що відчуває себе тут, як вдома. «Тут сухо і тепло. У мене є декілька ламп і тут всі мої особисті речі. Звичайно, це не палац, але жити тут набагато комфортніше, ніж на вулиці», — сказав він.

Стояновіч, що ніколи не мав постійної роботи, втратив свій будинок в місті після того, як серйозно заборговував банку. Він переїхав в могилу після поневіряння по вулицях протягом декількох місяців і тепер витрачає свій час, збираючи на кладовищі огарки свічок.

Стояновіч говорить, що жити з мертвими не так страшно, як деякі собі це представляють: «Я боявся на початку, але я звик до цього з часом. Тепер я більше боюся живих, чим мертвих. Всякий раз, коли я хочу вилазити, я спочатку перевіряю, чи немає кого-небудь по близькості, адже інакше я можу злякати людину до смерті.

Люди дуже добрі до мене, вони інколи приносять мені їду або одяг. Інколи мені доводиться збирати вечерю по сміттєвих баках, але така вечеря може бути дуже поживною. Дивно, які смачні продукти люди викидають. Мене не лякає сон в могилі. Мертві мертві. Я більше боюся залишитися голодним. А якщо я помру вночі, то принаймні я вже в потрібному місці», — сказав він.

Чоловік,що 15 років живе в могилі на кладовищі

Площа його житла близько двох квадратних метрів, а висота стелі близько двох метрів. Адміністрація кладовища повідомила, що їх «квартирант» може залишатися до тих пір, поки він не заважає іншим відвідувачам. З сім’ї, яка володіла могилою, давно нікого не залишилося, так що формально вона не належить нікому.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!