Witzelsucht – найсмішніша хвороба


Witzelsucht - найсмішніша хвороба

Witzelsucht – неврологічний розлад, який заставляє пацієнта постійно сміятися і жартувати.
Відзначимо, що діагноз повною мірою відповідає прояву недуги. Witzelsucht у вольному перекладі з німецької означає знахідка для компанії, що любить жарти. Дійсно, у людини, яка жартує, слова повні іронії і гумору, а діалог каламбурами – рідкий успіх для компанії. Проте не все так просто і нешкідливо. Людина, страждаюча Witzelsucht, має пошкодження орбітофронтальной області правої сторони головного мозку. Хочеться відзначити, що якби була пошкоджена ліва сторона, навпаки, людина була б похмура, нелюдима і небагатослівна.

На жаль, пацієнт із захворюванням Witzelsucht, нерідко стає болячкою для суспільства, а його уміння зайве жартувати і каламбурити без приводу доставляє явну незручність людям, що оточують його. Погодьтеся, з такою людиною складно говорити на серйозні теми, а таких не мало – здоров’я, стосунки, секс, горе.

Хворий хоч і володіє відмінним відчуттям гумору, сам же жарти тих, що оточують сприймати не здатний. Перегляд фільму-комедії для нього не привід посміхнутися, а, швидше, привід діждатися закінчення фільму і пожартувати над сюжетом фільму і його окремими моментами. У боротьбі із захворюванням Witzelsucht в даний час лікарі і фармацевти безсилі. Захворювання не лікується. Проте, щоб скрасити життя пацієнта, йому пропонують препарати, що стабілізують настрій.

Одним з найвідоміших людей, яким поставлений діагноз Witzelsucht, є голландець Хууг Боссе. Симптоми хвороби у нього з’явилися після перенесеної операції на стегні з використанням анестезії, видно, і що пошкодила орбітофронтальну область головного мозку.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!