10 порад: як правильно фліртувати


10 порад: як правильно фліртувати

Що таке флірт? Це набір вербальних і невербальних дій, які ми здійснюємо, щоб виразити зацікавленість в іншій людині. Флірт — це весело, флірт — це безпечно, флірт — це природно!

Знаючи, як правильно фліртувати, ви можете познайомитися з тими, до кого раніше не зважилися б підійти. За допомогою флірту ви можете виразити себе більш повно і незвично, додати в будь-яку бесіду романтики, а також підвищити самооцінку вашого співбесідника. Коли ви фліртуєте, то відчуваєте себе упевненішими і енергійнішими — адже саме на цьому фундаменті будуються глибші відчуття, це основа вашої подорожі. Куди ця дорога може вас привести? Та куди завгодно!

Порада № 10: фліртуйте з позитивним настроєм. Фліртуючі люди, як правило, упевнені в собі і не бояться ризикувати. Робіть все з ентузіазмом і позитивним настроєм!

Порада № 9: почніть розмову. Краща фраза для початку розмови — звичайне «Привіт!». Поговорите про те, що вас оточує в даний момент, поставте питання, попросите допомоги або висловіть думку про що-небудь.

Порада № 8: отримуйте задоволення. Будьте веселими, безтурботними і невимушеними. Продемонструйте своє відчуття гумору або будь-який інший талант у всій красі.

Порада № 7: активно використовуйте аксесуари для флірту .Ніколи не виходьте з будинку без «реквізиту» — він полегшить і вам, і оточуючим завдання почати розмову. Кращі аксесуари для флірту — це домашні тварини, незвичайні прикраси, парфум, футболка з назвою вузу або школи, де ви вчилися, помітний галстук або цікава книга або журнал.

Порада № 6: поводьтеся як господар будинку. На будь-якій вечірці або подібному заході постарайтеся поводитися не як гість, а як приймаюча сторона. Замість того щоб пасивно чекати в кутку, станьте главою комітету з гостинності!

Порада № 5: зробіть перший крок. Підійдіть ближче, скажіть комплімент, встановіть зоровий контакт або просто привітайтесь з людиною, з якою хотіли б познайомитися ближче.

Порада № 4: слухайте. У вас два вуха і всього один рот, тому ви повинні слухати в два рази більше, ніж говорити. Тренуйтеся слухати активно і уважно.

Порада № 3: встановіть зоровий контакт. Прагніть відразу встановити прямий зоровий контакт, але при цьому дивіться, щоб ваш погляд був ніжним і добрим. Жодного свердління очима або напруженості в погляді — це відштовхує.

Порада № 2: говоріть компліменти. Робіть компліменти вашому співбесідникові. Це дасть йому (їй) зрозуміти, що ви приділяєте увагу кожної деталі в його (її) подобі. Лише говоріть чесно і щиро. Це може привести до несподіваних результатів!

Порада № 1: посміхайтеся! Посмішка заразлива! До того ж вона зробить вас відкритішими для спілкування. Посмішка осяває особу і притягує людей як магніт. Спробуйте!

10 порад: як правильно фліртувати

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!