Чи варто завойовувати жінку ?


Ми вже знаємо , що підсвідоме , інстинктивне ставлення до чоловіка формується вже в перші хвилини знайомства жінки з ним. Далі вплинути на це відчуття практично не можна: жінка (вірніше , її інстинкти ) відразу розуміє чи хоче вона цього чоловіка і на яких умовах хоче , хто перед нею – високоранговий самець або нізкоранговий снабженец .

Треба пам’ятати , що при цьому інстинктом жінка завжди вибере високорангового чоловіка , саме йому вона і бажає віддатися і належати.

Проста думка , яка випливає з цього чинника: боротися за жінку безглуздо. Бо вирішує інстинкт жінки , а жінка ” Шлюбні турніри ” і змагання в крутості між самцями , подальша демонстрація сили , грошей – все це лежить на рівні сприйняття жінкою нізкорангового чоловіки , потенційної дійної корови , яка якщо й отримує секс , то як заохочувальний спарювання.

Самі жінки , зрозуміло , активно підтримують оману , що жінку можна і потрібно завойовувати , доводити їй свою любов , серйозність намірів по відношенню до неї – це просто ставить жінку у вигідне положення . Жінка отримує пряму вигоду у вигляді уваги , залицянь , подарунків , зізнань у вічній любові ; вона отримує надзвичайно важливе для її самооцінки підтвердження своєї високої затребуваності на сексуально- шлюбному ринку . Видима конкуренція за неї між декількома чоловіками лестить самолюбству жінки і затверджує її в її праві брати від чоловіка все , що заманеться.

Чи варто завойовувати жінку ?

Чоловіки , не треба два рази стукати в зачинені двері . Якщо ви не відчули , що дана конкретна жінка вибрала вас і прозоро демонструє вам свою готовність … до всього, якщо у неї не горять на вас очі , то далі по суті нічого не зміниться. Так , вибирає жінка – завжди так було і так буде , це треба прийняти як даність (хоча ми і не зобов’язані погоджуватися з вибором нас будь-якою жінкою ) .

При сильному бажанні можна навіть випросити разовий секс або виконувати роль ” запасного аеродрому” , бути поруч в якості ” жилетки для сліз” , але по-справжньому вашої ця жінка ніколи не стане. Не втрачайте часу і сил , не принижувати в довгих залицяннях . І справа не стільки в приниженні , скільки в непотрібності і навіть шкідливості подібний зусиль.

Навіть якщо вам вдасться схилити цю жінку до тривалих відносин та шлюбу , то отримаєте ви , в кращому випадку , витончено упаковану міну уповільненої дії , яка дасть вам помилкове відчуття стабільності відносин .

Між іншим , саме тут криється причина багатьох сімейних драм : жінка пересилює відсутність інстинктивного потягу до чоловіка і керується здоровим глуздом , але рано чи пізно інстинкт все одно виривається у вигляді зрад і розлучень. За інстинктом підтягується і свідомість, яка видає жінці виправдання вже готового інстинктивно рішення про зраду чи догляду від чоловіка. Найпримітивніше з видаваних ” виправдань ” знають все: ” він не приділяв уваги”.

Хочу резюмувати : всупереч розхожій байці , що ” жінку треба домагатися ” , подібна тактика – мало не саме дурне з того , що часто роблять чоловіки в області взаємовідносин статей . Домагатися жінку , боротися за неї з іншими чоловіками – це не тільки нерозумно , безглуздо , але й шкідливо . Просто вибирайте з тих , хто вибрав вас .

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!