Найнебезпечніші острови у світі


Найнебезпечніші острови у світі

На першому місці в цьому рейтингу займає Зміїний острів, розташований на узбережжі Бразилії.
Екзотичний острів міг би стати притулком для втомлених від зимових холодів туристів, що радує гостей жаркою сонячною погодою і пляжами. Однак саме тут водяться найнебезпечніші види отруйних списоголові змій, наприклад, Golden Lancehead, отрута якої викликає стрімке відмирання тканин.

На другому місці — острів Повеглія, який знаходиться в лагуні Венеції. З історії: острів в Римську імперію був місцем заслання хворих чумою. На острів завозили кілька тисяч чоловік і з часом Повеглія перетворився на величезну братську могилу.
Ймовірно на острові померли близько 160 тисяч чоловік, а обвуглені кістки досі іноді виявляються на узбережжі Повеглія.
Є дані, що в 1922 році на острові була побудована лікарня для психічно хворих, проте в сумно відому лікарню потрапляли не тільки дійсно психічно хворі, але деколи і абсолютно нормальні люди.
Пацієнти лікарні ставали об’єктами страшних експериментів, аж до лоботомії, що виробляється самими примітивними інструментами.
На третьому місці — острів Рамрі, неподалік від узбережжя Бірми, в 1945 році союзні війська відтіснили близько тисячі японських піхотинців в болота. Японці спробували сховатися. Більшості з них так і не вдалося повернутися з смертельно небезпечних боліт.

Причиною стали крокодили, живцем пожирали японських солдатів.
У рейтинг в ввійшли невеликі острови Ізу в Японії, де через вулканічну активність небезпечне навіть повітря, насичене сіркою. Концентрація сірчаного газу в повітрі островів Ізу досягає найвищого рівня на всій планеті.
На п’ятому місці знаходиться велика тихоокеанська сміттєва пляма. Це гора сміття, що скупчилася за століття у водах Тихого океану. Протягом безлічі років океанські течії приносили у воду сміття в один і той же район, і сьогодні скупчення сміття представляє собою майже острів розміром з штат Техас.
На останньому шостому місці в рейтингу найстрашніших островом світу знаходиться острів Фіджі, який колись був куди менш нешкідливим місцем, ніж є сьогодні.

Найнебезпечніші острови у світі

Фіджі володіє найстрашнішою історією канібалізму, дітовбивства і збочених тортур. Місіонер, що опинився на Фіджі в сорокових роках XIX століття, пізніше так описував свій досвід: «31 жовтня 1839 року, четвер. Цим ранком ми спостерігали шокуючу виставу. 20 мертвих тіл чоловіків, жінок і дітей були доставлені в Реву як подарунок від Тано.

Їх належало приготувати і з’їсти.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!