Сучасні раби


Сучасні раби

1 . Економічний примус рабів до постійної роботи . Сучасний раб змушений працювати без зупинки до смерті , тому що коштів , зароблених рабом за 1 місяць , вистачає , щоб оплатити житло за 1 місяць , їду за 1 місяць і проїзд за 1 місяць. Оскільки грошей вистачає у сучасного раба завжди тільки на 1 місяць , сучасний раб змушений працювати все життя до смерті. Пенсія також є великою фікцією , тому що раб- пенсіонер віддає всю пенсію за житло і їжу, і у нього не залишається вільних грошей .

2 . Другим механізмом прихованого примусу рабів до роботи є створення штучного попиту на псевдонужние товари , які нав’язуються рабу за допомогою телереклами , піару , розташування товарів на певних місцях магазину. Сучасний раб залучений в нескінченну гонку за « новинками » , а для цього змушений постійно працювати.

3 . Третім прихованим механізмом економічного примусу сучасних рабів є кредитна система , з «допомогою » якої сучасні раби все більше і більше втягуються в кредитну кабалу через механізм « позичкового відсотка ».

З кожним днем сучасний раб повинен все більше і більше , тому що сучасний раб для того , щоб розрахуватися з процентним кредитом , бере новий кредит , не віддавши старий , створюючи піраміду боргів. Борг , постійно висить над сучасним рабом , добре стимулює його до роботи навіть за мізерну плату.

4 . Четвертим механізмом змусити сучасних рабів працювати на прихованого рабовласника є міф про державу . Сучасний раб вважає , що працює на державу , але насправді раб працює на псевдодержава , т.к. гроші раба надходять в кишеню рабовласників , а поняття держави використовується , щоб затуманити мізки рабів , щоб раби не задавали зайвих питань типу : чому раби працюють все життя і залишаються завжди бідними? І чому раби не мають частки прибутку? І кому конкретно перераховуються гроші , виплачені рабами у вигляді податків?

5 . П’ятим механізмом прихованого примусу рабів є механізм інфляції або періодично штучно влаштовуються дефолтів , які не дозволяють громадянам економічно розвиватися , розорившись , заново починати свою справу з нуля . Зростання цін за відсутності зростання зарплати раба забезпечує приховане непомітне пограбування рабів. Таким чином , сучасний раб убожіє все більше і більше.

6 . Шостий прихований механізм змусити раба безкоштовно працювати – позбавити раба коштів на переїзд і купівлю нерухомості в іншому місті або іншій країні. Цей механізм змушує сучасних рабів працювати на одному містоутворюючому підприємстві і « терпіти » кабальні умови , т.к. інших умов у рабів просто немає і втекти рабам нема на що й нікуди.

7 . Сьомим механізмом , який змушує раба безкоштовно працювати , є приховування інформації про реальну вартість праці раба , реальної вартості товару , який справив раб . І частки зарплати раба , яку забирає рабовласник через механізм бухгалтерського нарахування , користуючись незнанням рабів і відсутністю контролю рабів над додатковою вартістю , яку рабовласник забирає собі .

8 . Для того , щоб сучасні раби не вимагали своєї частки прибутку , не вимагали віддати зароблене їх батьками, дідами , прадідами , прапрадід і т.д. існує замовчування фактів розграбування рабовласниками ресурсів , які були створені численними поколіннями рабів протягом тисячолітньої історії.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!