13 ознак того, що ви інтроверт, навіть якщо не знаєте про це


Багато людей сприймають інтровертів як сором'язливих, замкнутих людей, які будь-якими шляхами прагнуть залишатися всередині свого власного світу. Однак це не зовсім повне і правильне уявлення. Людина може бути зовні досить розкутою і не показувати ніяких ознак сором'язливості, але при цьому бути інтровертом. 

1. Ви не раді знайомству з новими людьми

Це не означає, що ви не вмієте дружити чи виникають проблеми в спілкуванні. Просто деякі люди мають приховане бажання постійно розширювати коло своїх знайомих, вміють легко і швидко сходитися з людьми. Ви ні. 

2. Ви вмієте добре говорити, але не берете участь в обговореннях

Якщо людина інтроверт, то це зовсім не означає, що він не здатний зв'язати двох слів або не вміє виступати на публіці. Ще й як здатний і вміє! Але після блискучого виступу, доповіді або лекції ви не дуже любите відповідати на запитання або брати участь в суперечках. 

3. У вас друзі-екстраверти

Дивно, правда? 
Втім, протилежності притягуються, так що цілком природно, що у вас можуть бути гіперактивні друзі. Але ви тримаєте їх на відстані і підпускаєте до себе строго дозовано, просто щоб ще раз переконатися в принадах своєї самотності. 

4. Ви не любите великі скупчення людей 

Концерти, вечірки, натовпи на вулицях змушують вас відчувати себе незатишно. У вас немає панічного страху, але кожен раз з'являється підсвідоме бажання швидше покинути це неспокійне місце. 

5. Вам не подобаються інтерв'ю та співбесіди 

Будь-який подібний захід вимагає вміння швидко встановлювати психологічні зв'язки з новими людьми, що інтроверти не надто люблять. Тому вони завжди віддають перевагу письмові відповіді та заочні інтерв'ю особистого спілкування. 

6. Ви вірний друг 

Інтроверти зазвичай дуже лояльні і чесні люди. Вони як правило, самодостатні особистості, які цінують дружбу, відносини, а не ті вигоди, які вона може приносити. 

7. Іноді ви просто нічого не робите 

Екстраверти завжди чимось зайняті, завжди в процесі. Їм нудно бути з самим собою, і вони прагнуть заповнити цю порожнечу будь-якою дією. Інтроверти, на відміну від них, здатні насолоджуватися своїм власним суспільством і знаходити задоволення в спокої. 

8. Ви віддаєте перевагу листуванню

Ваш мобільний телефон дзвонить не дуже часто, тому що всі друзі і колеги вже зрозуміли, що вам краще відправляти текстові повідомлення або електронні листи. Ви не розумієте, як і навіщо можна вирішувати справи по телефону. 

9. Ви на довго сходитеся з людьми 

Якщо ви інтроверт, то це не значить, що у вас взагалі немає друзів. Друзі є але вони абсолютно особливої якості. Це дійсно перевірені часом і обставинами люди, які з'явилися у вашому житті не випадково. 

10. Ви ввічливі 

Багатий внутрішній світ і ранимість інтровертів змушують їх більш уважно ставитися до почуттів оточуючих. Добре знаючи на собі, наскільки разючим може бути необережний жест чи слово, вони велике значення надають манерам, етикету і традиціям. 

 11. Ви намагаєтеся планувати заздалегідь 

Екстраверти цілком здатні зірватися завтра в кругосвітню подорож, а післязавтра спонтанно заснувати нову компанію. У вас не менша кількість цікавих ідей, але, перш ніж приступити до їх реалізації, ви віддаєте перевагу добре все спланувати. У письмовому вигляді, зрозуміло. 

12. Ви відчуваєте себе старше своїх однолітків

Спокій, раціоналізм, витриманість і хороші манери були притаманні вам навіть у зовсім юному віці, і це завжди відрізняло вас від більшості однолітків. Іноді ви дивилися на них трохи зверхньо, дивуючись спонтанності і необдуманности їх вчинків. 

13. Ви здатні тримати баланс між спілкуванням і самотністю 

Хоча наодинці з собою ви не відчуваєте абсолютно ніякого дискомфорту, ви прекрасно розумієте необхідність соціалізації. Тому ви цілком свідомо намагаєтеся, коли вважаєте це потрібним, бувати на тусовках, вечірках та громадських заходах. При цьому ви не намагаєтеся себе гвалтувати і зображати бунтівника і душу компанії. Навіть в галасливому багатолюдному місці ви залишаєтеся тим, ким насправді, і отримуєте від цього задоволення. 

Адже ви інтроверт.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!